Keystone logo
College For Adult Learning

College For Adult Learning

College For Adult Learning

Úvod

College For Adult Learning ( CAL ), vytvořená jako registrovaná vzdělávací organizace (RTO), za posledních 10 let významně změnila tisíce životů. Naše vize na College For Adult Learning je zaměřena na vytváření skutečných výsledků pro studenty. Zavázali jsme se pomáhat studentům dosáhnout jejich cílů prostřednictvím výukových cest šitých na míru, poutavého a průmyslově relevantního obsahu kurzů, dalších studijních zdrojů a nástrojů.

Máme tři hlavní zásady, které utvářejí způsob poskytování online kurzů na míru studentům na College For Adult Learning . Studium s námi přesahuje pouhý kousek papíru. Díky kurzu College For Adult Learning se můžete inspirovat, abyste si utvořili svůj vlastní svět - získáte bezkonkurenční podporu, dovednosti a znalosti použitelné v reálném životě a užijte si flexibilní učení.

Zaměřujeme se na poskytování jedinečných zkušeností studentů, stavíme na podpůrném online výukovém prostředí, 24/7 přístupu k obsahu kurzu, takže můžete jít svým vlastním tempem a neomezené příležitosti spojit se se zkušenými odborníky v oboru mentorství a podpory.

Místa

  • Mitcham

    Mitcham Road,630, 3132, Mitcham

    Otázky