Keystone logo
© Brunel University London
Brunel University London

Brunel University London

Brunel University London

Úvod

Brunel University London , pojmenovaná po britském vlivném inženýrovi Isambard Kingdom Brunel, od otevření svých dveří v roce 1966 soustavně poskytuje akademickou excelenci. Za více než 50 let výuky získala univerzita několik vyznamenání a v současné době je na světě na 34. místě mezinárodní perspektiva (Times Higher Education World University Rankings 2020).

Univerzita je hrdá na své renomované akademické pracovníky, kteří vyvíjejí Brunelovy programy a realizují jejich celosvětově uznávaný výzkum. Tito pedagogové připravují absolventy na odměňování v kariéře poskytováním dovedností v reálném světě, které se uplatní na pracovišti.

132657_Bruneluniversityprofile.jpg

Historie a vzdělávání

Brunel University London je pojmenována po jednom z nejpozoruhodnějších britských inženýrů, Isambard Kingdom Brunel. Několik absolventů Brunelu se stalo lídry ve světech akademické sféry veřejného zdraví, v oblastech, jako je ekonomika veřejného zdraví a kontrola infekčních chorob, a ve strojírenských oborech výroby, stavebního inženýrství a služeb a vládního sektoru.

Univerzita se soustavně snaží splňovat akademické standardy stanovené britským Kodexem kvality pro vysokoškolské vzdělávání, zveřejněným Agenturou pro zajišťování kvality, která stanoví národní očekávání, která musí splňovat všechny britské vysoké školy. Procesy a postupy univerzity důsledně splňují Rámec pro vysokoškolské kvalifikace v Anglii, Walesu a Severním Irsku (FHEQ), aby zajistily vysoké akademické standardy a kvalitu vzdělávání, které studenti a absolventi očekávali.

V Brunelu studujete s vášnivými akademiky, kteří jsou uznávanými odborníky ve svých oborech. Tito akademici se zavázali pomáhat vám rozvíjet vzdělávací a osobní dovednosti, které potřebujete pro úspěch po ukončení studia.

Výzkum

Brunel University London se zavázala k předním světovým výzkumům a mísí akademickou přísnost s potřebami vlády, průmyslu a zisků a neziskových sektorů po celém světě - přináší kreativní řešení složitých výzev, které poskytují, ekonomický, kulturní a sociální přínos.

Online studium

Online vzdělávací platforma společnosti Brunel vám umožňuje studovat program v čase a na místě, které vyhovuje vašemu harmonogramu a vnějším závazkům. Funkce webové konference univerzity vám umožňuje komunikovat s ostatními studenty a sdílí přístup k živým videům.

Během studia budete mít přístup k:

 • Poutavé studijní materiály: Mezi vaše zdroje patří přednášky o videu, případové studie, diskusní fóra a podcasty.
 • Podpora a vedení: Váš specializovaný programový lektor vás během studia provede akademickým vývojem.
 • Váš virtuální kampus: Studujte z jakéhokoli místa a vytvářejte kontakty s podobně smýšlejícími profesionály z celého světa.
 • Otevřená knihovna: Online studenti mají plný přístup k rozsáhlé digitální knihovně Brunel pro knihy, články a elektronické zdroje.

Proč nás vybrat

 • Brunel University London je zařazena mezi 25 nejlepších britských univerzit pro začínající platy absolventů.
 • 72 % přední světový / mezinárodně vynikající výzkumný výstup.
 • Zařazeno mezi 40 nejlepších univerzit s intenzivním výzkumem, celosvětově 58. v hodnocení Times Higher Education Impact Rankings 2022.
 • Brunel University London je podle hodnocení Times Higher Education World University Rankings 2023 na 4. místě ve Spojeném království a 20. na světě z hlediska mezinárodního výhledu.
 • Brunel vybavuje absolventy praktickými dovednostmi k řešení společenských výzev v globálním měřítku a připravuje je na výzkum vedené vzděláním od vysoce zkušených lektorů.
 • Studujte kdykoli a kdekoli se 100% online tituly.

Ohlasy studentů

Místa

 • London

  London, Spojené království

  Otázky