Keystone logo
© Eva Dang
Bayes Business School (formely Cass business school)

Bayes Business School (formely Cass business school)

Bayes Business School (formely Cass business school)

Úvod

170230_button_read-more-about-this-school-on-the-schools-site.png

Studujte s tříkorunovou akreditovanou obchodní školou

Bayes Business School poskytuje přístup k londýnskému podnikání a je branou k osobní a profesionální transformaci.

Obchodní škola se zlatým standardem „trojkorunové“ akreditace od největších a nejvlivnějších akreditačních organizací pro obchodní školy na světě, Bayes a její programy na světové úrovni jsou trvale zařazovány mezi nejlepší na světě.

S naší zavedenou 50letou pověstí excelence v oblasti obchodního výzkumu a vzdělávání přitahujeme vynikající akademiky, studenty a podniky po celém světě do naší prosperující globální komunity.

Naše flexibilní online kurzy

Ať už chcete rozvíjet své finanční znalosti na nejvyšší úrovni s MSc v oboru globálních financí, nebo uvolnit svůj vůdčí potenciál s Global MBA, naše flexibilní online kurzy vám poskytnou zásadní znalosti a dovednosti, které potřebujete k maximalizaci svého potenciálu a podpořte své globální kariérní příležitosti.

MSc v globálních financích

Dnešní svět globálních financí nabízí nepřeberné množství kariérních příležitostí s neustálou poptávkou po bystrých, agilních a přizpůsobivých zaměstnancích.

Náš online MSc v oboru globálních financí vám poskytne hluboké znalosti a analytické dovednosti, které potřebujete k posílení svých globálních kariérních příležitostí a sebevědomí v dnešním rychle se měnícím světě globálních financí.

Globální MBA

Nechoďte jen tak v rámci vaší organizace - stoupejte.

Naše globální MBA umístí vaši kariéru na vyšší úroveň, když získáte pokročilé obchodní znalosti, interpersonální a analytické dovednosti, které potřebujete k vyjednávání, k odvážným obchodním rozhodnutím a k vedení vaší organizace k úspěchu.

Kurz vám poskytne nezbytné znalosti a dovednosti, které potřebujete k tomu, abyste se stali odvážným a vizionářským vůdcem - připraveným čelit výzvám globálního podnikání.

Proč studovat na Bayes Business School

 • Získejte magisterský titul na přední světové obchodní škole
 • Učte se od světově uznávaných odborníků a lídrů v oboru
 • Získejte odborné znalosti a praktické dovednosti, které můžete okamžitě uplatnit ve své kariéře
 • Rozšiřte svou globální síť a kariérní příležitosti
 • Studujte a učte se s profesionály z celého světa
 • Studujte flexibilně online
 • Získejte přístup k komplexní akademické a praktické podpoře
 • Získejte přístup ke stejné úrovni přísných akademických standardů a získejte stejnou kvalifikaci jako ekvivalentní magisterský program na akademické půdě
 • Připojte se k naší prosperující globální komunitě s více než 45 000 profesionály ze 163 zemí po celém světě, kteří jsou zasazeni do každého odvětví

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • London

  106 Bunhill Row, EC1Y 8TZ, London

Otázky