Keystone logo
Barcelona Culinary HUB

Barcelona Culinary HUB

Barcelona Culinary HUB

Úvod

Svět gastronomie se změnil a také způsob jeho studia

Barcelona Culinary HUB je Vyšší škola gastronomie se zaměřením na management a obchodní vize aplikované na restaurace.

Hlavním cílem je proměnit studenty ve velké profesionály v oblastech managementu, techniky a výroby v gastronomii, restauracích a potravinářství, spojující kulinářské dovednosti s podnikatelskou vizí.

Pilíře školy jsou založeny na inovacích, gastronomickém školení a výzkumu, udržitelnosti a kreativitě.

Jsme spojovacím článkem mezi gastronomií a managementem.

Barcelona Culinary HUB je gastronomická škola se sídlem v Barceloně. S inovativním duchem a na základě nejnovějších trendů byla škola vytvořena, aby přidala hodnotu do kulinářského světa, a zajistila tak, že profesionálové a/nebo budoucí profesionálové získají potřebné znalosti pro řízení a dosažení úspěchu v tomto vysoce konkurenčním sektoru.

BCH se zavázala ke kvalitnímu akademickému modelu založenému na metodologii „learning by doing“. Tato metodika nabízí studentovi reagovat na požadavky trhu z pohledu inovací a neustálého zlepšování.

Náš původ

BCH se zrodila v Barceloně, jedné z nejlépe hodnocených gastronomických destinací. Škola se řídí pokyny, které charakterizují toto město: pluralita, avantgarda a inovace. Je rodištěm velkých kulinářských autorů a slavných restaurací oceněných hvězdami Michelin nebo Repsol Suns.

Na druhou stranu je Barcelona jedním z nejdůležitějších hlavních měst Středomoří, a proto její produkty a gastronomie poskytují zdravou stravu a zdravý životní styl, který se odráží v duchu a podstatě Barcelona Culinary HUB .

Proč studovat v Barceloně?

Barcelona je kosmopolitní, avantgardní a pulzující město, které se vyznačuje spojením tradice a inovace. Město Barcelona nabízí nekonečné plány pro volný čas, jedinečnou gastronomii, architekturu uznávanou po celém světě, umění, mořskou a horskou krajinu, místní i mezinárodní atmosféru a jedinečnou podstatu, která z něj dělá jedno z nejlepších míst, kde žít. Barcelona je kolébkou bezpočtu umělců ze všech oborů, kde se vaří kreativita, inspirace, inovace a motivace přidávat světu hodnotu. Přijďte to objevit!

Školení planet a univerzity

Barcelona Culinary HUB je součástí Planeta Formación y Universidades, mezinárodní sítě vysokoškolského vzdělávání Grupo Planeta. Má dvacet dva vzdělávacích institucí ve Španělsku, Andoře, Francii, Itálii, severní Africe, Spojených státech a Kolumbii. Každý rok se prostřednictvím obchodních škol, univerzit, specializovaných vysokých škol a středisek odborného vzdělávání vyškolí více než 100 000 studentů ze 114 různých národností.

Proč studovat na BCH?

 • Mezinárodní a profesionální uznání
 • Barcelona, město původu
 • Spojovací bod mezi kuchyní a managementem
 • Global Vision
 • Mezinárodní síť kontaktů
 • Spolupráce s firmami v oboru

S nadšením vám pomůžeme s kariérním plánem, jaký chcete

Mistři v celoživotním vzdělávání

Nabídka univerzitního vzdělávání přizpůsobená potřebám odvětví. Školení s velkým zaměřením na management a jeho různé procesy, aniž bychom ponechali stranou kreativitu, avantgardní kuchyni a nejnovější techniky. Komplexní koncept školení, kde můžete zlepšit manažerské techniky a komunikační dovednosti.

Vlastnosti kampusu

Kampus zaměřený na průmysl

Také v souladu s naší vzdělávací hodnotou a metodikou, odrážející vyhrazený prostor pro praxi kulinářské techniky a produktu, který našim studentům poskytuje možnost experimentovat s různými metodami vaření a stravování.

Kampus je v souladu s naším posláním, vizí a hodnotami, mezi nimiž vyniká náš silný závazek k životnímu prostředí, ekologii a rozvoji místního ekosystému. Se zaměřením na naši vzdělávací hodnotu a metodologii nabízíme prostor věnovaný gastronomickému výzkumu (Gastro LAB), vývoji a designu potravin (FOOD R&D) a praxi v kulinářské technice a produktech prostřednictvím praktických učeben věnovaných každému z kulinářských oborů. Poskytujeme našim studentům příležitost vytvořit inovativní dopad v tomto odvětví prostřednictvím experimentování s různými metodami vaření a stravování.

 • Více než 4 000 m2 gastronomického centra
 • Méně než 20 minut od centra Barcelony
 • Prostory vytvořené pro aktivní učení
 • Centrum kulinářského výzkumu + Gastro Lab

Osobní Bch programy v Barceloně

V HUB nabízíme osobní kurzy v Barceloně navržené tak, aby vám poskytly jedinečný zážitek ze světa vaření a gastronomie.

Naše gastronomické programy vám umožní rozvíjet praktické kuchařské dovednosti, naučit se pokročilé kulinářské techniky a objevovat tajemství místní i mezinárodní gastronomie. Navíc budete mít příležitost spolupracovat s ostatními studenty a pracovat na vzrušujících kulinářských projektech.

Naše osobní kurzy gastronomie jsou určeny pro lidi všech věkových kategorií a úrovní kuchařských zkušeností. Disponujeme týmem odborníků na gastronomii a vaření, kteří vám budou kdykoliv k dispozici.

  Místa

  • L'Hospitalet de Llobregat

   Avinguda de la Granvia de l’Hospitalet, 153, 08908, L'Hospitalet de Llobregat

  • L'Hospitalet de Llobregat

   Avinguda de la Granvia de l’Hospitalet, 153, 08908, L'Hospitalet de Llobregat

   Otázky