Keystone logo
Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Úvod

Historie Ázerbájdžán architektura a pozemní stavby univerzity se datuje k vytvoření republiky Fakulty stavební ČVUT v 20-tých letech minulého století.

V roce 1975 vydal dekret o zřízení Ázerbájdžánu Institute of Civil Engineering. V roce 1992 Institut získal univerzitní status a byl přejmenován jako Ázerbájdžán architektury a stavebnictví University.

terč naše univerzita - školení kompetentních, kvalifikovaných a sebevědomý profesionálové připraveni soutěžit ve svém oboru.

v současné době AzUAC - Je vědecká a vzdělávací komplex, který zahrnuje celou řadu vzdělávacích programů. Tam fungují vysoké školy s fyziky a matematiky, College of Civil Engineering, stejně jako 7 hlavních fakult: architektura, budova, konstrukce, technologie, zásobování vodou a komunikačních systémů, dopravy, ekonomie, stavebnictví, mechaniky a informačních technologií, stejně jako fakulty školení a vzdělávání pro zahraniční občanů.

Na University of 2-stupňový systém vzdělávání (bakalářského i magisterského), v mnoha specialit je příjemcem doktorském studijním programu, existují další formy vzdělávání (pokročilé školení, jazykových a počítačových kurzů) pro úředníky, odborníky a všechny ty, kteří chtějí získat druhý titul. Výcvik probíhá v Ázerbájdžánu, ruském a anglickém jazyce (v poli architektury a stavebnictví).

Celkově, univerzita má přes 6500 studentů, kteří absolvují, postgraduální studenty a učně, stejně jako cizince. Naši absolventi pracují v téměř 100 zemích po celém světě.

Tyto oblasti jsou určeny jako hlavní rozvojových cílů:

soulad s vzdělávacích standardů s mezinárodními standardy; zlepšování kvality vzdělávání prostřednictvím využití nových počítačových technologií; účast na mezinárodních programech a projektech zaměřených na mobilitu studentů a pedagogických pracovníků; rozšiřování počtu výrobních základen pro praxi studentů, a to jak v republice i v zahraničí; zlepšení vědeckého, logistické a informační základny.

AzUAC leží na ploše 5,5 ha, existují čtyři akademické budovy, budova Lyceum, sportovní centrum, Guest House, jídelna, několik kaváren. Tam je kampus, který hostí jeden z pěti bytových i vzdělávací budovy.

Univerzita má zásadní knihovna s fondem více než 460.000 knih, časopisů, sbírek souhrny. Navrženo šachový klub, sportovní kluby, kreativní amatérské skupiny, lidové nástroje ensemble, KVN (KVN), klub intelektuální mládeže "diskusi". A hostí výstavy tvůrčí práce studentů ve výstavní síni.

V roce 2014, univerzita prošla státní akreditaci.

Přípravná Fakulta

Přípravná fakulty pro zahraniční občany Ázerbájdžánu Vysoké škole architektury a stavebnictví (Az.UAS) jako samostatná jednotka byla zřízena na základě příkazu ministerstva školství v roce 1984 a je školicí středisko pre-univerzitní vzdělání. Během několika posledních let na fakultě byli vyškoleni a obdrželi osvědčení o více než 3000 cizinců z téměř 60 zemí světa: Evropě a Africe, na Středním východě av Latinské Americe, Asii a SNS.

Fakulta se skládá z katedry Ázerbájdžánu, ruštině a technických oborů oddělení (DTD). V současné době se pracovníci ústavu - jsou vysoce metodisté, zkušení učitelé s dlouholetými zkušenostmi v zahraničním publikem.

Na fakultě profesionálně řízené školení pro následující profily: Architektonické, strojírenství, stavebnictví, ekonomické, lékařské a biologické a humanitární v závislosti na podle odbornosti (výcvikových prostorů), které studenti dostanou. Výcvik se provádí na PF v Ázerbájdžánu, ruském a anglickém jazyce s nejnovějšími vyučovacích metod a při výběru učebnic a učebních materiálů. V přípravných provozních fakulty jazykových kurzů v Ázerbájdžánu, ruském a anglickém jazyce. Po úspěšném dokončení přípravy na přípravné fakultě zahraničních studentů obdrží certifikát stavu (certifikát) po dokončení FS s právem pokračovat ve studiu ve zvoleném kvalifikaci v Az.UAS, stejně jako v jiných vysokých školách Ázerbájdžánu.

Přípravná Fakulta Az.ASU má dohody o spolupráci s přípravných odděleních vysokých škol "Ankara", "Ghazi", s "tureckého centrum učení" v Turecku, s přípravnými fakulty Tabriz University v Íránu, Moscow Road University, Moscow State University (MSU), ruský Přátelství University Peoples '(PFUR) v Rusku.

Místa

  • Baku

    A. Sultanova 11, AZ-1073, Baku

    Programy

    Otázky