Keystone logo
Australian College of Skills & Education Pty Ltd

Australian College of Skills & Education Pty Ltd

Australian College of Skills & Education Pty Ltd

Úvod

Kdo jsme

Odborné vzdělávání hraje rozhodující roli při vytváření silné ekonomiky tím, že vybavuje lidi dovednostmi, které potřebují k úspěchu. Prostřednictvím naší RTO (Registered Training Organization). ACSE poskytuje kurzy připravené k práci a kvalifikace, které pomáhají vybudovat ekonomiku Austrálie a pomáhají absolventům dosáhnout svého potenciálu tím, že jim vybaví dovednosti a dokáže postoj, který zaměstnavatelé hledají. ACSE podněcuje lidi, aby dosáhli svého potenciálu a vytvořili pozitivní změny u jednotlivců, což vede k lepší společnosti, v níž by mohli žít a pracovat.

Naše mise

Zlepšit životy lidí a společenství a společnosti, ve kterých žijeme. prostřednictvím inspirovaného, ​​inovačního a kvalitního vzdělávání a školení světové úrovně.

Naše hodnoty

Náš vliv ovlivňuje naše trénink a vydělává a jak je doručeno, což se odráží v našich mírách dokončení, růstu podnikání a nejdůležitějším faktům, které jsou pro naši firmu obdařeny.

  • Respekt - Evéuruné je unіԛuе a ceněn
  • Integrita - Vždycky udělejte to správné
  • Víra - můžeme dělat rozdíly

Proces RPL

Proces RPL může být silným probuzením a zkušeností zvyšující důvěru pro ty, kteří považují za samozřejmost své kompetence a vyvíjejí své každodenní aktivity, aniž by si uvědomili hodnotu dovedností a znalostí, které jsou základem jejich činností.

Uznání je proces, kterým jsou uznávány vaše dosavadní dovednosti, znalosti a zkušenosti získané během vašeho života bez ohledu na to, jak byly získány, k dosažení národní uznané kvalifikace nebo prohlášení o dosažených výsledcích.

Více informací naleznete zde .

Místa

  • Oakhurst

    Granada Place,22, 2761, Oakhurst

Otázky