Keystone logo
Aucal Business School

Aucal Business School

Aucal Business School

Úvod

Kdo jsme

Aucal, specialisté na online školení

Jako nepopiratelná potřeba se Manuel González Folgado , před 18 lety na španělském trhu, odborník v oblasti soukromé bezpečnosti a vždy propojený se vzdělávacím světem, rozhodl vytvořit inovativní a podnikatelský systém školení, který by vyřešil problém přístupu k univerzity všech mladých lidí a pracovníků, kteří z profesionálních důvodů, na dálku nebo kteří nemohli navštěvovat osobní kurzy, zmařili možnosti úspěšného budoucího zaměstnání.

Tento systém akademického vzdělávání by byl založen na metodice studia na dálku, tempem každého studenta, z domova a bez nepřetržitého cestování, systému prostřednictvím jeho vlastní online platformy, která by spojovala pokrok a komunikaci mezi samotnými studenty a profesionály učitelé odpovědní za každý program a zcela přizpůsobeným způsobem.

Takto se narodil Aucal.

Aucal je mezinárodní vysoká škola Business School, která se narodila v roce 1999 jako jeden z průkopníků v oblasti online školení ve Španělsku, která s odhodláním a povoláním excelence předpokládá školení lidí a příspěvek k profesnímu rozvoji každého z nich student, v současné době se stává jeho hlavní misí a bojovým duchem.

Díky dlouholeté akademické excelenci a profesionálům z různých odvětví s rozsáhlými odbornými zkušenostmi a sociální odpovědností zaměřuje Aucal Business School veškerou svou energii na poskytování skutečných příležitostí k učení a profesnímu rozvoji všem, kteří si přejí zlepšit a rozvíjet se na tomto trhu. velmi kompetentní a často nespravedlivá pracovní síla.

Konsolidace Aucalu se odráží u více než 35 000 studentů, kteří se v průběhu času spoléhali na metodologii a kvalitu svých programů, s úrovní spokojenosti vyšší než 98% všech těch, kteří absolvovali různé kurzy nebo magisterské programy a kteří jsou v současné době zařazeni do světa práce.

Nachází se ve městě Madrid a Zamora, Aucal na tomto trhu potvrzuje, že je možné postupovat profesionálně, aniž by se výrazně měnilo současné tempo života, což je již těžké a obětavé.

Aucal Business School , skutečná alternativa pro vaši budoucnost.

Businessman working and writing notes in office

poslání

Naším posláním je školit profesionály budoucnosti, reagovat na potřeby školení nebo specializace, které trh vyžaduje, aby se vždy rozšířil technický profil odborníků a jejich konkurenceschopnost v zaměstnání.

hodnoty

Naše činnost je založena na inovacích , podporujících podnikatelského ducha . Nejenže předáváme znalosti, ale chceme našim studentům vnést odborné dovednosti, aby z nich mohli co nejlépe využít odborníky.

Kvalita

V Aucalu věříme, že je důležité učit pojmy, ale ještě více to, jak se učí. Proto nabízíme kvalitní informace založené na jejich praktickém použití a co nejdynamičtější dynamice, aby se jednalo o efektivní a zábavné učení .

Naše metodika

Online modalita umožňuje flexibilní odhodlání a učení přizpůsobené potřebám každého studenta, kromě toho, že je kompatibilní s dalšími činnostmi prostřednictvím modelu 24/7, s nímž máte přístup na platformu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu .

139032_startup-photos.jpg

Ve společnosti Aucal přikládáme praktickému výcviku velký význam, proto budete mít nejen teoretické znalosti, ale také poznámky od lektora jako v tradiční třídě, ale přizpůsobené novým technologiím se současnými multimediálními zdroji, které podporují studium: videa, hlasové hovory , videokonference, fóra, kromě cvičení a praktik, které budete během kurzu provádět za účelem uplatnění získaných znalostí.

Vždy budete mít pomoc lektora při řešení jakýchkoli technických otázek, které můžete mít, a budete také sledovat svůj akademický pokrok.

Naši učitelé mají rozsáhlé pedagogické a profesní zkušenosti, aby udrželi krok s požadavky trhu a technologickým pokrokem.

Proč si vybrat nás?

 • Optimalizace učení.
 • Chatovací kanály, fóra a služby zasílání zpráv.
 • Multimediální obsah ve webovém formátu.
 • Učitelé s rozsáhlými odbornými a pedagogickými zkušenostmi.
 • Přizpůsobeno vašemu času učení a tempu.
 • Personalizované poradenství.
 • 7x24 přístup k naší e-learningové platformě.
 • Vzájemná interakce mezi učitelem a učitelem a účastníkem.
 • Aktualizovaný obsah.
 • Studijní materiály zahrnuty.

Místa

 • Getafe

  C/ Emilia Pardo Bazán 1, 28903, , Getafe

 • Zamora

  C/ Postigo de Nuestra Señora 2, 49800, , Zamora

  • Toro

   Toro, Španělsko

   Otázky