Keystone logo
Aucal Business School

Aucal Business School

Aucal Business School

Úvod

Kdo jsme

Aucal, specialisté na online školení

Jako nepopiratelná potřeba se Manuel González Folgado , před 18 lety na španělském trhu, odborník v oblasti soukromé bezpečnosti a vždy propojený se vzdělávacím světem, rozhodl vytvořit inovativní a podnikatelský systém školení, který by vyřešil problém přístupu k univerzity všech mladých lidí a pracovníků, kteří z profesionálních důvodů, na dálku nebo kteří nemohli navštěvovat osobní kurzy, zmařili možnosti úspěšného budoucího zaměstnání.

Tento systém akademického vzdělávání by byl založen na metodice studia na dálku, tempem každého studenta, z domova a bez nepřetržitého cestování, systému prostřednictvím jeho vlastní online platformy, která by spojovala pokrok a komunikaci mezi samotnými studenty a profesionály učitelé odpovědní za každý program a zcela přizpůsobeným způsobem.

Takto se narodil Aucal.

Aucal je mezinárodní vysoká škola Business School, která se narodila v roce 1999 jako jeden z průkopníků v oblasti online školení ve Španělsku, která s odhodláním a povoláním excelence předpokládá školení lidí a příspěvek k profesnímu rozvoji každého z nich student, v současné době se stává jeho hlavní misí a bojovým duchem.

Díky dlouholeté akademické excelenci a profesionálům z různých odvětví s rozsáhlými odbornými zkušenostmi a sociální odpovědností zaměřuje Aucal Business School veškerou svou energii na poskytování skutečných příležitostí k učení a profesnímu rozvoji všem, kteří si přejí zlepšit a rozvíjet se na tomto trhu. velmi kompetentní a často nespravedlivá pracovní síla.

Konsolidace Aucalu se odráží u více než 35 000 studentů, kteří se v průběhu času spoléhali na metodologii a kvalitu svých programů, s úrovní spokojenosti vyšší než 98% všech těch, kteří absolvovali různé kurzy nebo magisterské programy a kteří jsou v současné době zařazeni do světa práce.

Nachází se ve městě Madrid a Zamora, Aucal na tomto trhu potvrzuje, že je možné postupovat profesionálně, aniž by se výrazně měnilo současné tempo života, což je již těžké a obětavé.

Aucal Business School , skutečná alternativa pro vaši budoucnost.

poslání

Naším posláním je školit profesionály budoucnosti, reagovat na potřeby školení nebo specializace, které trh vyžaduje, aby se vždy rozšířil technický profil odborníků a jejich konkurenceschopnost v zaměstnání.

hodnoty

Naše činnost je založena na inovacích , podporujících podnikatelského ducha . Nejenže předáváme znalosti, ale chceme našim studentům vnést odborné dovednosti, aby z nich mohli co nejlépe využít odborníky.

Kvalita

V Aucalu věříme, že je důležité učit pojmy, ale ještě více to, jak se učí. Proto nabízíme kvalitní informace založené na jejich praktickém použití a co nejdynamičtější dynamice, aby se jednalo o efektivní a zábavné učení .

Naše metodika

Online modalita umožňuje flexibilní odhodlání a učení přizpůsobené potřebám každého studenta, kromě toho, že je kompatibilní s dalšími činnostmi prostřednictvím modelu 24/7, s nímž máte přístup na platformu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu .

Ve společnosti Aucal přikládáme praktickému výcviku velký význam, proto budete mít nejen teoretické znalosti, ale také poznámky od lektora jako v tradiční třídě, ale přizpůsobené novým technologiím se současnými multimediálními zdroji, které podporují studium: videa, hlasové hovory , videokonference, fóra, kromě cvičení a praktik, které budete během kurzu provádět za účelem uplatnění získaných znalostí.

Vždy budete mít pomoc lektora při řešení jakýchkoli technických otázek, které můžete mít, a budete také sledovat svůj akademický pokrok.

Naši učitelé mají rozsáhlé pedagogické a profesní zkušenosti, aby udrželi krok s požadavky trhu a technologickým pokrokem.

Proč si vybrat nás?

 • Optimalizace učení.
 • Chatovací kanály, fóra a služby zasílání zpráv.
 • Multimediální obsah ve webovém formátu.
 • Učitelé s rozsáhlými odbornými a pedagogickými zkušenostmi.
 • Přizpůsobeno vašemu času učení a tempu.
 • Personalizované poradenství.
 • 7x24 přístup k naší e-learningové platformě.
 • Vzájemná interakce mezi učitelem a učitelem a účastníkem.
 • Aktualizovaný obsah.
 • Studijní materiály zahrnuty.

Místa

 • C/ Emilia Pardo Bazán 1, 28903, , Getafe

 • C/ Postigo de Nuestra Señora 2, 49800, , Zamora

 • Toro, Španělsko

Otázky