Keystone logo
© BIMM University
Aston University Online

Aston University Online

Aston University Online

Úvod

Proč Aston?

Ovlivňovatelé oboru studují na Astonu.

Aston poskytuje všestranné studentské zkušenosti.

Od roku 1947 Aston University produkovala absolventy, kteří významně ovlivnili svůj sektor podnikání. Aston se zaměřuje na studentské zkušenosti. V roce 2016 ukázal National Student Survey 89% celkovou spokojenost studentů s Astonem. Průvodce Sunday Times Good University Guide řadí Aston mezi 30 nejlepších ze 120 britských univerzit podle zkušeností studentů. Třídy Aston jsou navrženy tak, aby studentům umožnily zapojit se do různorodé mezinárodní komunity současných studentů a absolventů. Online zkušenost Aston zároveň přizpůsobuje výsledky a vývoj vašim profesionálním potřebám.

Absolventi Astonu jsou pro zaměstnavatele žádoucí.

Absolventi Astonu mají 82% hodnocení zaměstnatelnosti (Times/Sunday Times University Guide 2017) a řadí se mezi 20 nejlepších na světě v Distance Online MBA (QS University Rankings 2018). Absolventi se připojí k dobře propojené komunitě, protože 78,8 procent absolventů Astonu najde práci nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia (Univerzitní průvodce 2017). Aston je podle průzkumu Destinations of Leavers from Higher Education 10 nejlepších univerzit ve Spojeném království pro absolventy dosahující profesionálních zaměstnání. Žebříček zaměstnatelnosti QS zařadil Aston do Top 20 ve Spojeném království v oblasti zaměstnatelnosti absolventů.

Učící se komunita Astonu je různorodá.

Aston se nachází v Top 10 ve Spojeném království a v Top 30 pro International Outlook. Aston University Online rekrutuje širokou škálu profesionálních studentů po celém světě. Kromě toho Aston University Online Academics excelují ve svých oborech s pěti hvězdičkami QS a jsou na druhém místě ve Spojeném království za kvalitu výuky (THE, Teaching Excellence Framework).

Znáte výhody studia na Astonu; nyní udělejte další krok tím, že se dozvíte více o naší Business School. Aston University Online nabízí rozmanitý soubor postgraduálních programů, včetně online MBA z trojnásobně akreditované Business School.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Birmingham

    Aston University, B4 7ET, Birmingham

    Otázky