Keystone logo
American University Online Magisterský titul v oboru strategická komunikace, strategie digitální komunikace a analytika
American University Online

Magisterský titul v oboru strategická komunikace, strategie digitální komunikace a analytika

Washington, Spojené státy americké

20 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Sep 2024

Dálkové studium

Úvod

Plánujte strategické kampaně, vytvářejte přesvědčivá sdělení a efektivně cílte na různá publika s online Master of Arts ve strategické komunikaci American University.

Naučte se využívat nejnovější digitální a sociální nástroje, abyste zajistili, že vaše zprávy budou mít největší dopad, zatímco budete komunikovat s domácími a mezinárodními kolegy prostřednictvím interaktivních diskusí a aktivit. Vyberte si ze dvou koncentrací pro prohloubení své odbornosti:

  • Advokacie a sociální dopad: Prozkoumejte aplikaci teorie komunikace a společenských věd a prostudujte si taktiku k vytvoření změny na úrovni jednotlivce, komunity a veřejné politiky.
  • Digitální komunikační strategie a analýzy: Naučte se navrhovat a spravovat plně integrované digitální komunikační kampaně, které využívají celou škálu placených, vydělaných, sdílených a vlastněných (PESO) kanálů k podpoře online pozornosti a akcí.

Zvládněte rychle se měnící prostředí s pevným základem ve vyprávění příběhů a jasným pochopením nástrojů a platforem dostupných pro dnešní média. Kvalifikujte se na komunikační pozice v obchodu, marketingu, politice, public relations a v jakékoli organizaci, která potřebuje silné a jasné komunikátory.

Náš online magisterský program můžete dokončit za méně než dva roky a studovat kdekoli a kdykoli vám to nejlépe vyhovuje.

Proč Americká univerzita?

  • Jmenován mezi pět nejlepších finalistů PR programu a čestné uznání PRWeek za rok 2019
  • College Magazine hodnocena jako nejlepší škola pro Public Relations #3
  • Nejlepší národní univerzita za rok 2019 podle US News & World Report

Akreditace

Americká univerzita je akreditována Asociací středních škol a středních škol

Specializace

Dostupné koncentrace: advokacie a sociální dopad, digitální komunikační strategie a analytika

O Škole

Otázky