Keystone logo
American University Online

American University Online

American University Online

Úvod

Na American University naši chytří, zapálení a angažovaní studenti a učitelé zaměřují své znalosti na vytvoření smysluplné změny. Naše silné stránky v oblasti mezinárodních služeb a veřejných záležitostí inspirují náš smysl pro společenskou odpovědnost a oddanost kulturní a intelektuální rozmanitosti. Definuje nás naše globální perspektiva, praktický idealismus a oddanost veřejné službě.

Americká univerzita je soukromá výzkumná univerzita zaměřená na vysokou školu, která se nachází v hlavním městě země. V roce 1893 ji prosadil Kongres Spojených států amerických za účelem vybudování veřejné služby a nyní je domovem prestižní fakulty, hostujících řečníků a hostujících světových vůdců, kteří jsou vlivnými praktiky a významnými myšlenkovými vůdci.

Přidejte se k nám a vytvářejte pro sebe nové příležitosti a zároveň pomozte vytvářet lepší svět. Staňte se součástí sítě ctižádostivých, soucitných vůdců a společensky uvědomělých občanů na Americké univerzitě.

Americká univerzita byla oceněna Princeton Review, Best Colleges 2022, s titulem College Gets High Marks a umístila se takto:

  • #79 Nejlepší národní škola — US News & World Report, American's Best Colleges 2022
  • #91 Best Value School — US News & World Report, American's Best Colleges 2022

Online programy


Online studentská zkušenost

American University Online programy jsou dodávány ve formátu, který je pohodlný, flexibilní a přenosný. Stejně jako na akademické půdě studenti mluví o svých kurzech a aktuálních problémech se spolužáky, kladou instruktorům otázky a odevzdávají úkoly, ale to vše probíhá prostřednictvím e-mailu, diskusních fór, rychlých zpráv a dalších.

Online kurzy na American University jsou stejně přísné a náročné jako jejich protějšky na akademické půdě a vyučují je stejní členové fakulty, vlivní hosté a prominentní lektoři. Interakce a komunikace s instruktory a spolužáky jsou základní součástí programů a akademického úspěchu.

Online studenti mají přístup k mnoha podpůrným zdrojům, včetně nových orientací na studenty, nepřetržitého help desku pro technické problémy, koordinátora studentských služeb, poradců pro finanční pomoc a dalších.

Místa

  • Washington

    4400 Massachusetts Avenue, 20016, Washington

    Otázky