Keystone logo
Alvernia University Online

Alvernia University Online

Alvernia University Online

Úvod

Na Alvernia University jsme se zavázali poskytovat našim studentům cenově dostupné a vysoce kvalitní online vzdělávání s individualizovanou pozorností malé soukromé univerzity.

Naše online programy vám dávají flexibilitu učit se svým vlastním tempem na místě, které vám vyhovuje. Naše vynikající fakulta přináší do online učebny skutečné zkušenosti, což znamená, že získáte příslušné vzdělání, které bude okamžitě použitelné pro vaši kariéru.

Prostřednictvím online studijních programů společnosti Alvernia získáte vysoce kvalitní vzdělání ve vhodném formátu. Díky oddaným profesorům, kteří do online učebny přinášejí skutečné zkušenosti, budete připraveni na úspěch. Začleňujeme etiku, zásady a sociální spravedlnost do našich učebních osnov, abychom vám pomohli vyniknout jako mimořádný profesionál.

Naše fakulta se věnuje vašemu úspěchu a má rozsáhlé zkušenosti ze skutečného světa v příslušných oborech. Budete mít také flexibilitu studovat svým vlastním tempem na místě, které vám vyhovuje.

Jako online student Alvernia budete mít přístup k řadě zdrojů. Nakupujte své učebnice, materiály třídy nebo dokonce oblečení z Alvernie prostřednictvím našeho online knihkupectví. Můžete využít naší online knihovny, kde máte přístup k elektronickým knihám, titulům elektronických časopisů a průvodcům výzkumem. Budete také moci využít Office of Career Development, kterému můžete poslat e-mail s žádostí o pomoc s přehledem životopisů a průvodních dopisů, plánování kariéry a hledání zaměstnání.

V Alvernii se jako online student neztratíte v shonu. Stanete se součástí komunity, která společně pracuje na tom, aby se svět stal lepším místem.

Místa

  • Saint Bernardine Street,400, 19607, Reading

Otázky