Keystone logo
Allen University

Allen University

Allen University

Úvod

Vytvořen ven Africká metodistická biskupská (AME) Church'S touha vzdělávat nově osvobozené otroky, Allen University byla založena v roce 1870 jako soukromý, Křesťan, Svobodná umění, Historicky černé vysoké školy a univerzity (HBCU).

dtyka

Allen University je pojmenována po Richard Allen, Zakladatel AME kostel. Allen University, Rozpoznán jako první univerzita v Jižní Karolína založený Afričtí Američané pro výchovu Afroameričanů, Je také první vysoká škola pojmenovaná po Afro-Američan, Zatímco počáteční ohnisko Allen University Cvičil ministry a učitelů, univerzita rozrostla v průběhu let vyškolit a vybavit absolventy v jiných oblastech akademika. Univerzita se zavazuje poskytovat nejvyšší kvalitu výuky svým studentům.

Věnovaná Student Achievement

Dnes, Allen University rozrostla nabídnout 21 koncentrace v osmi akademických majorů, včetně matematiky a přírodních věd, humanitních, obchodní administrativa, náboženství a společenských věd. Každý člen našeho pedagogické fakultě má magisterské, S mnoha obsahujícím PhD, studenti Allen University nyní pevně-pletené studijní komunity s vyhrazeným fakulty a přístup k real-svět zkušeností. Jakmile budete krok pěšky na akademické půdě, stanete se součástí rodiny Allen.

Místa

  • Columbia

    1530 Harden Street Columbia, SC , 29204, Columbia

Programy

    Otázky