Keystone logo
Alef Trust

Alef Trust

Alef Trust

Úvod

Online. Nikdy vzdálené.

Vzděláváme prostřednictvím jedinečného on-line přístupu, který poskytuje virtuální výuku a poradenství v rozsahu 1: 1. Zaměřujeme se na oblasti transpersonální psychologie, studia vědomí, spirituality a aplikace transpersonálních principů v akademickém, profesním a osobním rozvoji. Spolupracujeme s Mezinárodní transpersonální asociací a vědeckou a lékařskou sítí, abychom poskytli ucelené a ucelené vzdělávací zkušenosti co nejširšímu publiku.

Náš 100% online magisterský postgraduální program, který začíná každoročně v září, spojuje lidi z celého světa, kteří pracují v různých profesních oblastech. Naše mezinárodní vzdělávací komunita zahrnuje kouče, terapeuty a poradce, stejně jako odborníky na zdraví a vzdělávání a lidi z mnoha dalších profesí.

Alef Trust

116797_LLatBBNov182.jpeg

Alef Trust je nezisková organizace založená profesorem (Brianem) Lesem Lancasterem a Dr. Jessicou Bocklerovou. Profesor Lancaster je emeritním profesorem transpersonální psychologie na Liverpool John Moores University (LJMU) ve Velké Británii; přidružený významný profesor integrální a transpersonální psychologie na California Institute of Integral Studies; a čestný vědecký pracovník Centra židovských studií na Manchesterské univerzitě. V současné době je členem představenstva Asociace pro transpersonální psychologii a dříve byl předsedou sekce transpersonální psychologie Britské psychologické společnosti a prezidentem Mezinárodní transpersonální asociace. Kromě mnoha článků a kapitol v knihách kolegů, publikované práce profesora Lancastera zahrnují: Mind, Brain and Human Potential, vítěz ceny Scientific and Medical Network Best Book Award; Esence kabaly; a Přístupy k vědomí: Sňatek vědy a mystiky.

116720_JessicaBockler.jpeg

Dr.Jessica Bockler je praktikující aplikovaného divadla a transpersonální psycholog. Má doktorát z psychologie na univerzitě v Liverpoolu John Moores University. Ve svém výzkumu zkoumala „Divadlo jako transformační praxe“, zkoumající herecké řemeslo jako prostředek (trans) osobního růstu a rozvoje. Dr. Bockler je také Sesame Practitioner, cvičený v používání příběhu, dramatu a movmeent jako prostředek k práci s duší. Je ředitelkou kreativních alternativ, služeb v oblasti umění a duševního zdraví, která působí v Merseyside ve Velké Británii, a její výzkumné zájmy zahrnují dynamiku mysli a těla a psychologii somatic, kreativní řešení konfliktů, psychologii Jungian a psychologii rituálu.

Les a Jessica jsou hluboce zapojeni do všech aspektů výuky a učení v Alef Trust . Každý z nich se učí prvky programu MSc a osobně zdroj nejvýznamnějších členů fakulty vést konkrétní moduly.

Máme skutečně globální komunitu studentů, lektorů a absolventů. Studenti aplikují své učení do všech oblastí života, včetně terapeutického, environmentálního, sociálního, obchodního a osobního rozvoje. Rovněž poskytujeme příležitosti otevřeného učení lidem na celém světě, kteří chtějí studovat čistě pro osobní obohacení. Naši otevření žáci mají přístup ke stejným vysoce kvalitním zdrojům jako naši postgraduální studenti a jsou nedílnou součástí naší učící se komunity. Srdečně Vás zveme, abyste se připojili k naší komunitě transformujících se studentů. Nick Theo, náš programový manažer a registrátor, by s potěšením s vámi hovořili o vašich možnostech zapojení se do programu MSc.

Vízové požadavky

Vzhledem k tomu, že magisterský titul Alef Trust v oboru Vědomí, spiritualita a transpersonální psychologie je plně online, nejsou zde žádné požadavky na cestování, a proto není nutné vízum. Kromě toho Alef Trust nemůže nabízet víza žádnému z našich studentů.

Ohlasy studentů

Místa

  • Metropolitan Borough of Wirral

    Somersby, Dibbinsdale Road, Bromborough, CH63 0HJ, Metropolitan Borough of Wirral

Otázky