Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
AILIT

AILIT

AILIT

Úvod

Posílení vůdců zítřka dnes!

Urychlete svou kariéru s online certifikačními programy AILIT

Chcete-li ve své společnosti získat vyšší pozici nebo zahájit vlastní podnikání, jsou tu naše akreditované programy certifikátů online podnikání, které vám pomohou při hledání úspěchu.

Americký institut pro vedení, inovace a technologie ( AILIT ) uzavřel partnerství s řadou předních světových odborníků na podnikání a IT v různých oblastech, aby vám na rozdíl od ostatních poskytl online zdroje pro školení.

Neustále aktualizujeme naše kurzy a spolupracujeme s profesionály v oboru, abychom vás podpořili a umožnili vám přístup ke všemu, co potřebujete k urychlení vaší kariéry.

Akreditované certifikační programy online

Postaráme se o to, abyste postupovali rychle a učili se nové dovednosti efektivněji než kdykoli předtím, aniž byste museli rušit svůj pracovní den.

Online kurzy certifikátů pro upgrade vašich dovedností na úrovni C.

Udělejte krok do vyšších rolí s tréninkovými programy pro výkonné pracovníky a online kurzy certifikátů, které vám zajistí, že budete o krok napřed před svými vrstevníky, když to bude nejdůležitější.

Flexibilní přístup k online certifikačním třídám

Vstupte do našich online certifikačních kurzů odkudkoli a kdykoli chcete. Přizpůsobíme se vašim potřebám a zajistíme, abyste byli vždy o krok napřed.

Urychlete svou kariéru akreditovaným online školením

Prvním krokem k úspěchu je silná vůle a druhým krokem je nalezení dobrého učitele. Zjistěte, co vás pohání, a zbytek přenechejte našim profesorům.

E-certifikáty pro vedoucí nové generace

Účast na našich třídách online certifikátů vám pomůže získat osvědčené techniky vedení, které vám pomohou posunout vaše podnikání na vyšší úroveň.

Co dělá AILIT online certifikáty jedinečnými

Ať už se jedná o zlepšení dynamiky týmu, složitá jednání nebo rozvoj vaší vlastní kariéry, naše akreditované kurzy online certifikátů vám umožní dosáhnout vašich cílů v žádném okamžiku.

Naše mise

Posláním Amerického institutu pro vedení, inovace a technologie ( AILIT ) je posílit vedoucí postavení pomocí znalostí, inovací a akademické excelence.

Rozvíjíme a spolupracujeme s předními institucemi, abychom dále zlepšili vzdělávací zkušenosti studentů a naší komunity.

Naše vize

Naší vizí je nabídnout rychlé a komplexní online školení, které obchodním profesionálům, vedoucím pracovníkům a vedoucím pracovníkům umožní naučit se nové dovednosti kdekoli na světě.

Poskytnutím vysoce přístupného odborného obsahu vám poskytneme kontrolu nad svým vlastním tréninkem a profesionálním rozvojem, jako nikdy předtím.

Naše hodnoty

Integrita: Naši členové fakulty vyvinuli online školicí program, aby zajistili, že vše, co dodáváme, je v nejvyšší kvalitě a že jsou dodržovány nejnovější standardy.

Přístupnost: Naše online zdroje pro školení jsou otevřeny všem, kteří chtějí rozvíjet své profesionální dovednosti a dosáhnout okamžitého úspěchu.

153870_pexels-photo-5198249.jpeg

Výhoda AILIT

  • Náš přístup k online školení jsme přizpůsobili, abychom zajistili, že budete mít přístup ke všemu, co potřebujete ke zlepšení své kariéry. Váš profesionální rozvoj je naší nejvyšší prioritou.
  • Prostřednictvím našeho online vzdělávacího programu se můžete naučit nové dovednosti, aniž byste přerušili svůj stávající rozvrh nebo zanedbávali své osobní potřeby.
  • Rychlý život v moderní společnosti vyžaduje flexibilní a vysoce přizpůsobivý přístup k učení a to je přesně to, co jsme připraveni vám nabídnout.

Naše fakulta

AILIT stal realitou díky našim věrným profesionálním pedagogům na fakultě, stejně jako vedoucím obchodu a odborníkům, kteří se rozhodli zapojit do naší vize a umožnit nám vytvořit jeden z nejlepších online vzdělávacích programů, které v současné době existují.

Místa

  • Miami

    333 Southeast 2nd ave suite 2000, 33131, Miami

    Otázky