Keystone logo
© Tufigno Photo Services
Advenio eAcademy

Advenio eAcademy

Advenio eAcademy

Úvod

Marsaxlokk village harbor of Malta, illuminated by sunset light

Advenio eAcademy založená v roce 2013, je vysokoškolská instituce (HEI) se sídlem na Maltě (číslo licence MFHEA: 2013-FHI-0006), která zajišťuje mezinárodní klientelu náročných poskytovatelů vzdělávacích služeb a studentů.

Advenio eAcademy je instituce vysokoškolského vzdělávání (HEI) se sídlem na Maltě (číslo licence MFHEA: 2013-FHI-0006), která zajišťuje mezinárodní klientelu náročných poskytovatelů vzdělávacích služeb a studentů. Poskytuje příležitost zúčastněným vzdělávacím institucím a školícím organizacím překonat omezení fyzických prostor. Umožňuje jim přijmout virtuální kampus, který umožňuje vývoj a nasazení nejmodernějších vzdělávacích a školicích programů, které pro studenty skutečně přidávají hodnotu.

Advenio eAcademy je první vysokoškolská instituce (HEI) na Maltě s licencí udělenou Maltským úřadem pro další a vysokoškolské vzdělávání (MFHEA), která poskytuje on-line certifikované kurzy. Použitou e-learningovou platformou je oceněné řešení EBLearn vyvinuté a udržované společností E-Business Systems, pobočka webových řešení AllSecure Ltd. EBLearn poskytuje knihovny zdrojů, audiovizuální a video prezentace, funkce fóra a wiki a integruje video konferenční zařízení umožňující individuální koučink nebo výukové schůzky.

Platforma EBLearn poskytuje virtuální kampus, který umožňuje vývoj a nasazení nejmodernějších vzdělávacích a školicích programů, které skutečně přidávají hodnotu studentům a zúčastněným stranám. Pro úspěch Advenio eAcademy je rozhodující přístup zaměřený na studenty, který se používá při všech jeho operacích. Je poháněn týmem profesionálů, kteří jsou odhodláni využít technologie a partnerské sítě k vývoji a poskytování efektivních programů a nákladů efektivně, což zajišťuje přidanou hodnotu pro studenty. Advenio eAcademy má od svého založení zkušenosti s mezinárodní spoluprací při hledání osvědčených postupů v elearningu.

Valletta, Malta - The traditional houses and walls of Valletta, the capital city of Malta on an early summer morning before sunrise with clear blue sky

V posledních několika letech Advenio eAcademy strategickou spolupráci a partnerství s klíčovými zúčastněnými stranami, jako je Malta Communications Authority, Malta Institute for Professional Photographers, SOS Malta a TradeMalta, při vývoji a poskytování vysoce kvalitního online vzdělávání. Advenio eAcademy nadále hledá místní a mezinárodní partnerství pro spolupráci s vysokoškolskými institucemi a obchodními partnery, kteří se snaží využít a využít sílu elearningu k přidání hodnoty různým skupinám dospělých studentů.

Akreditace a certifikace

Kurzy, které nabízí Advenio eAcadeny, považuje Maltský úřad pro další a vysokoškolské vzdělávání na Maltě za rovnocenné maltskému kvalifikačnímu rámci v rámci evropského kvalifikačního rámce. Maltský rámec kvalifikací (MQF) napomáhá tomu, aby byl maltský systém kvalifikací srozumitelnější a přehlednější a aby byl transparentnější na národní i mezinárodní úrovni. Jedná se také o referenční nástroj, který pomáhá popsat a porovnat národní i zahraniční kvalifikace s cílem podpořit kvalitu, transparentnost a mobilitu kvalifikací ve všech typech vzdělávání.

Odkazuje se hlavně na evropský rámec kvalifikací (EQF) a na jiné mimoevropské rámce kvalifikací. Referenční úrovně usnadňují pochopení toho, co student s kvalifikací související s maltským kvalifikačním rámcem ví, rozumí mu a je schopen dělat.

Advenio eAcademy jsou také v EU uznávány prostřednictvím kreditů ECTS přidělených každému kurzu. Akreditace kurzu poskytuje zajištění kvality a uznání kurzu v rámci EU.

MFHEA působí jako zprostředkovatel mezi vládou a příslušnými vysokoškolskými institucemi a úspěšně navázal strukturovaný dialog prostřednictvím řady pravidelných konzultací se všemi zúčastněnými stranami s cílem přijmout návrhy, doporučení a řešit obavy týkající se tohoto odvětví. Ty by sloužily jako vstup pro rozvoj národních strategií.

Kredity ECTS fungují jako politika zajišťování kvality, která vytváří referenční bod pro uznání a úctu. Uznávání kreditů umožňuje studentům získat uznání výsledků učení dosažených v různých zemích bez nutnosti opětovného hodnocení.

ECTS je kreditový systém založený na studijních výsledcích a pracovní zátěži kurzu, studenti si mohou převádět své ECTS kredity z jedné univerzity na druhou, takže se sčítají a přispívají k individuálnímu studijnímu programu nebo školení. Po předložení akreditovaného certifikátu budou mít tedy zaměstnavatelé jasnější představu o výsledcích studenta v národním a evropském rámci kvalifikací.

E-Learning Platform - eB-Learn

Od roku 2003 společnost E-Business Systems na Maltě pracuje na vývoji a zdokonalování své e-learningové platformy EBLearn. Tato platforma poskytuje velmi uživatelsky přívětivý přístup ke kombinovanému učení. Umožňuje bezproblémovou integraci tradičních prostředí učeben s modernějšími online variantami. Systém umožňuje plnou flexibilitu při zápisu studentů, což je zvláště atraktivní pro interní výukové prostředí. Tímto způsobem se studenti mohou zaregistrovat na program, který by obsahoval několik kurzů, každý s počtem modulů v každém kurzu. Nebo se mohou rozhodnout pro zápis na samostatný kurz v rámci programu, nebo se také mohou rozhodnout pro zápis konkrétních modulů v rámci jednotlivých kurzů programu. Společnost EBLearn byla vítězem národní ceny e-Biz Award Maltského úřadu pro komunikaci 2011 za nejlepší využití technologie ve vzdělávání a odborné přípravě. EBLearn se liší od většiny e-learningových aplikací na trhu, protože je vysoce přizpůsobitelný a obsahuje rozsáhlé vybavení pro samoučící se nebo skupinové učení v rámci systému, které lze nastavit tak, aby co nejlépe vyhovovalo stylu učení a metodice učení konkrétní instituce . EBLearn je klíčové řešení pro organizace, které hledají nejmodernější řešení pro zlepšení studijních zkušeností svých účastníků. EBLearn je nabízen na bázi softwaru jako řešení (SaaS), což znamená, že klienti nemusí za účelem spuštění systému investovat do hardwaru nebo do týmů technické podpory. Tím je zajištěna přísnější kontrola výdajů a nákladově efektivnější využití zdrojů. Inovace a výhody nabídky Inovativní aspekty lze shrnout takto:

• Plná flexibilita při navrhování a vývoji obsahového materiálu pro tradiční kurzy založené na učebnách, pro smíšené výukové kurzy (včetně kombinace online interaktivních nebo předem nahraných audiovizuálních kurzů a tradičních třídních kurzů) nebo pro online kurzy (které zahrnují pouze dokument a audiovizuální materiál, který je k dispozici online).

• Plná flexibilita v provozu systému, protože je poskytován na bázi SaaS, což umožňuje rychlou škálovatelnost a silnou kontinuitu podnikání a záložní řešení pro zotavení po katastrofě.

• Plná flexibilita při správě programů s výkonnými nástroji pro správu kurzů, které mají administrátoři k dispozici, aby jim umožnili aktivně využívat systémová data EBLearn a zlepšovat celkovou účast studentů na kurzech a míru jejich dokončení. EBLearn podporuje společné učení, online doučování / mentorování, virtuální asistenci, online hodnocení a inteligentní zpracování dokumentů. Platforma EBLearn se liší od většiny e-learningových aplikací na trhu, protože je vysoce přizpůsobitelná a obsahuje rozsáhlé možnosti pro samoučení nebo skupinové učení v rámci systému. Lze je nastavit tak, aby co nejlépe vyhovovaly stylu učení a metodice učení konkrétní instituce.

Inovativní aspekty lze shrnout takto:

• Plná flexibilita při navrhování a vývoji obsahového materiálu;

• Plná flexibilita v provozu systému, protože je poskytován na bázi SaaS, což umožňuje rychlou škálovatelnost a silnou kontinuitu podnikání a záložní řešení pro zotavení po katastrofě;

• Plná flexibilita při správě programů s výkonnými nástroji pro správu kurzů, které mají administrátoři k dispozici, aby jim umožnili aktivně využívat systémová data ke zlepšení celkového kurzu studentů.

160746_Eblearn.JPG

Místa

  • Malta Online

    33/4 Abate Rigord Street, Ta Xbiex,, XBX 1128, Malta Online

Otázky