Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
ACADGILD

ACADGILD

ACADGILD

Úvod

AcadGild Je technologické vzdělávání, založené profesionály IT průmyslu z IIT / IIM. Naším cílem je vytvořit ekosystém pro rozvoj dovedností, kde se lidé mohou učit od mentorů a od sebe navzájem.

Naše víra

Domníváme se, že vývoj softwaru vyžaduje vysoce specializované dovednosti, které se nejlépe učí s pokyny zkušených odborníků. Online videa nebo formáty ve třídách jsou špatné náhrady za vytváření reálných projektů za pomoci specializovaného mentora.

Naše vize

Učit praktické dovednosti v oblasti softwarových programovacích dovedností, globálně, v malých dávkách od 3 do 5 studentů, kteří používají experty z oboru.

Naše poslání

Naším posláním je přinášet do světa přístupné, cenově dostupné, angažované a vysoce efektivní kvalitní vzdělávání. Domníváme se, že vysokoškolské vzdělání je základním lidským právem a snažíme se posílit naše studenty, aby prosadily své vzdělání a kariéru.

Jak to funguje

  • 24x7 TECHNICKÁ PODPORA
  • KONTINUÁLNÍ MENTORING A POKUS

ZAHRNUJETE

Zaznamenávání v průběhu vašeho výběru je opravdu snadné. Jednoduše zadejte své základní údaje, vyberte platební plán, proveďte platbu a vy jste připraveni začít.

ZAČÍNÁTE SVÉ ZASEDÁNÍ

Každý kurz má stanovený počet hodin a přednastavený počet setkání poradců každý týden.

Začněte pracovat na svých projektech

V tomto okamžiku se ponoříte do praktických aspektů toho, co se učíte a získáte praktické zkušenosti prostřednictvím práce na projektech.

ZÍSKÁTE BONUSNÍ TÝDEN PŘIPRAVUJÍCÍ ÚLOHY

Nyní máte dovednosti, ale musíte přesvědčit potenciální zaměstnavatele, že jste dokonalým kandidátem.

PŘIJÍMAJTE VHODNÉ KURZY

To je, když uvidíte plody své práce. Udělali jste spoustu práce na dokončení kurzu a dokonce máte projektové portfolio, které byste si mohli představit.

Místa

  • Walnut

    340 S Lemon Ave #9212, 91789, Walnut

Otázky