Keystone logo
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland Executive Bachelor's in International Sales and Marketing
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Executive Bachelor's in International Sales and Marketing

Zurich, Švýcarsko

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 4 950 / per year

Dálkové studium

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

ABMS je certifikován EFMD EOCCS, švýcarskou národní kvalitou pro vzdělávání (EduQua) a ASIC UK. WSB je evropská státní univerzita a KNU je evropská veřejná univerzita založená před 200 lety a řadí se mezi 500 nejlepších univerzit na světě. Ty půjdou tak daleko, jak vaše mysl vás jako bakalářského studia na ABM.

Studenti jsou vybaveny novými a velmi užitečné prodejní a marketingové nástroje (včetně e-obchod a e-marketing), ke vstupu na trh práce a přispět efektivněji a účinněji organizacím v rámci této oblasti.

Výkonný BBA v prodejních a marketingových studijních programů, vhodných pro studenty, kteří chtějí následovat kariéru v oblasti marketingu a prodeje, a stát se marketingu a / nebo prodejní manažer. Tento studijní program bude za 12 měsíců doby studia, kde budou studenti učil teorii marketingu, prodeje, a základní dovednosti potřebné pro průmysl prostřednictvím řady přednášek.

V našich výkonných bakalářských programech:

  • Vyvíjet a uplatňovat inovativní metody výzkumu.
  • Získejte nejvyšší kvalitu vzdělání.
  • Získejte odborné znalosti k publikování v recenzovaných časopisech.
  • Staňte se úspěšným výzkumníkem a profesionálem.

Bakalářská zkouška vás provede vedením na další úroveň.

Délka diplomové práce: 12000 slov (studentům je povoleno mít o 10% více nebo méně.) Doba trvání: 4-8 měsíců (průměrně 6 měsíců) Poplatek: 2900 Euro (pouze pro studenty ABMS, kteří ukončili bakalářský program).

Jaké jsou výhody? S výkonným bakalářem s vyznamenáním jsou vaše šance, aby byly přijaty pro Mistr, obvykle vyšší a pomůže vám najít lepší práci. Pokud nechcete dělat práci, budete odměněni non-čest Executive bakalářských.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy