Keystone logo

1 Online Programy v Energetika Energetické strojírenství Inženýrství obnovitelných zdrojů energie 2024

Filtry

Filtry

  • Energetika
  • Energetické strojírenství
  • Inženýrství obnovitelných zdrojů energie
Studijní obory
  • Energetika (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular study format

Popular education type

Popular locations

Online Programy v Energetika Energetické strojírenství Inženýrství obnovitelných zdrojů energie

Hlavním cílem Renewable Energy Engineering je navrhnout špičkové a účinné způsoby, jak využít obnovitelné zdroje energie, a nakonec snížit závislost na fosilních palivech.

Tituly inženýrství obnovitelné energie se ponoří do inženýrských, vědeckých a technologických témat souvisejících se systémy obnovitelné energie. Můžete očekávat studium různých obnovitelných zdrojů energie, jako jsou technologie solární energie a systémy větrné energie, stejně jako skladování a distribuce energie, mechanika tekutin a udržitelný rozvoj. V rámci své práce v kurzu také získáte přehled o energetických politikách, předpisech a ekonomice.

Absolventi mohou najít spoustu pracovních příležitostí v různých odvětvích a organizacích. Od společností vyrábějících energii z obnovitelných zdrojů po výzkumné instituce a poskytovatele energetických služeb jsou možnosti obrovské a rozmanité.

Pokud jste nadšení z pozitivního vlivu na životní prostředí a hrajete roli při budování udržitelné budoucnosti, titul Inženýrství obnovitelné energie by pro vás mohl být perfektní volbou.