Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Online Programy v Holandistika 2024

1 Online Programy v Holandistika 2024

Přehled

Co je nizozemská studia?
Nizozemská studia se zabývají historií, kulturou a společností Nizozemska. Může také zahrnovat aspekty Belgie a nizozemských kolonií.

Co mohu dělat s titulem v nizozemských studiích?
Existuje mnoho různých kariérních cest, které můžete absolvovat s titulem v nizozemských studiích. Můžete se stát historikem a studovat historii Nizozemska, nebo byste se mohli stát sociologem a studovat nizozemskou společnost. Můžete se také stát historikem umění a studovat nizozemské umění, nebo lingvista a studovat nizozemský jazyk.

Jak získat titul v nizozemských studiích
Můžete studovat nizozemská studia jako vysokoškolák nebo postgraduální student na vysoké škole nebo univerzitě, nebo se můžete věnovat jako postdoktorandský výzkumný pracovník. Existuje mnoho různých programů a kurzů, které nabízejí nizozemská studia, takže budete muset najít ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a zájmům.

Co budu studovat během studia holandských studií?
Učební plán nizozemských studií se bude lišit v závislosti na instituci, ve které se rozhodnete studovat. Většina programů bude zahrnovat kurzy nizozemské historie, kultury, společnosti a jazyka. Pravděpodobně budete mít také možnost studovat v zahraničí v Nizozemsku nebo jiné nizozemsky mluvící zemi.

Přečtěte si více

Filtry

  • Humanitní vědy
  • Jazykověda
  • Holandistika
Studijní obory
  • Humanitní vědy (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory