Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Online Certifikát na magisterském stupni Programy v Environmentální vědy v Surry, Spojené státy americké 2023

1 Online Certifikát na magisterském stupni Programy v Environmentální vědy v Surry, Spojené státy americké 2023

overview

Cíle jako studie environmentálního programu zaměřují na hledání cest, jak zvýšit energetickou účinnost, minimalizovat znečištění, zvýšení povědomí o životním prostředí a podpoří využití alternativních energií. Hlavním cílem pro studenty je naučit posuzovat a řešit problémy v oblasti životního prostředí.

USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Studenti, kteří tráví čas potřebný k dokončení programu Graduate Certificate mít doklad o znalosti, které doplňuje jejich akademické tituly. Tyto krátké kurzy mohou být výhodné při zajištění příznivého zaměstnání nebo postupující akademické kariéry.

read_more

filters

  • Certifikát na magisterském stupni
  • Spojené státy americké
  • Environmentální vědy
fields_of_study
    Administrativa Architektura Biologie Obchodní podnikání Turismus a pohostinství Design Ekonomika Energetika
  • Environmentální vědy
  • Filozofie
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format

related_fields_of_study