We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo

0 Online Programy v Žurnalistika a masová komunikace Žurnalistika Fotožurnalismus 2024

Filtry

Filtry

 • Žurnalistika a masová komunikace
 • Žurnalistika
Studijní obory
 • Žurnalistika a masová komunikace (0)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Žádné programy nesplňují kritéria vyhledávání. Upřesněte prosím své filtry.

  Clear filters

  Popular education type

  Online Programy v Žurnalistika a masová komunikace Žurnalistika Fotožurnalismus

  Co je fotožurnalistika?
  Fotožurnalistika je druh žurnalistiky, která se zaměřuje na vyprávění příběhů prostřednictvím obrazů. Fotoreportéři zachycují okamžiky v čase, které by jinak mohly zůstat bez povšimnutí, a používají své fotografie k vyprávění příběhů lidí a událostí, které pokrývají. Někdy fotoreportéři pracují v nebezpečných nebo obtížných situacích, aby získali co nejlepší snímky.

  Co mohu dělat s titulem fotožurnalistiky?
  Titul ve fotožurnalismu může vést ke kariéře profesionálního fotografa nebo fotožurnalisty. Fotožurnalisté často pracují pro noviny, časopisy nebo online zpravodajské kanály. Mohou také pracovat na volné noze a poskytovat své služby více klientům. Někteří fotožurnalisté také vyučují fotografii nebo se věnují jiným souvisejícím kariérám, jako je grafický design nebo vývoj webových stránek.

  Proč studovat fotožurnalistiku?
  Fotožurnalistika je důležitým studijním oborem, protože poskytuje studentům jedinečné dovednosti a znalosti pro kariéru v žurnalistice a sdílení příběhů a zachycení okamžiků v čase prostřednictvím obrázků. Fotožurnalisté mohou své fotografie využít ke zvýšení povědomí o důležitých otázkách a k tomu, aby dali hlas lidem a událostem, o kterých informují. Fotožurnalistika může být náročným oborem a k výrobě kvalitní práce vyžaduje velké množství dovedností a odhodlání. Odměny za kariéru ve fotožurnalistice jsou však skvělé. Fotoreportéři mohou mít příležitost cestovat na zajímavá místa, setkat se se zajímavými lidmi, a vyprávět důležité příběhy

  Typy stupňů fotožurnalistiky
  Existuje řada různých typů stupňů fotožurnalistiky. Přidružené studijní programy ve fotožurnalistice obvykle trvají dva roky, zatímco bakalářské studijní programy mohou trvat čtyři roky. Některé školy také nabízejí magisterské studijní programy v oboru fotožurnalistiky. Tyto pokročilé programy obvykle trvají dva roky a mohou vyžadovat, aby studenti dokončili projekt diplomové práce.

  Studijní programy fotožurnalistiky obvykle pokrývají témata, jako je fotografie, úpravy fotografií a digitální zobrazování. Studenti se také seznámí s historií fotožurnalistiky a etickými úvahami spojenými s tímto typem práce.