Keystone logo

2 Online Vysokoškolský titul Programy v Žurnalistika a masová komunikace Žurnalistika 2024

Filtry

Filtry

 • Vysokoškolský titul
 • Žurnalistika a masová komunikace
 • Žurnalistika
Studijní obory
 • Žurnalistika a masová komunikace (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular study format

  Popular education type

  Online Vysokoškolský titul Programy v Žurnalistika a masová komunikace Žurnalistika

  Diplom může pomáhat osobě získat vyšší vzdělání v předmětu, aby získal kvalifikaci pro další studium nebo ke zdokonalení dovedností v oblasti zájmu. Obvykle trvá několik týdnů až dva roky, než se dokončí tento studijní program, po němž se studenti mohou setkat s konkurenčním předstihem ve svém profesním životě.

  Co je diplom v žurnalistiky? Toto pověření umožňuje studentům příležitost se ponořit hlouběji do světa médií, ať už je to tisk, televize nebo online žurnalistika. Studenti se mohou dozvědět o procesu zpravodajství, reportování, psaní, editace a používání sociálních médií při příchodu příběhu do veřejné sféry. Kromě praktického výcviku nabízí některé kurzy moduly v oblasti etiky žurnalistiky, techniky rozhovoru, dokumentární tvorby a školení technických zařízení.

  Komunikační dovednosti jsou kritické v oblasti žurnalistiky; studenti mohou mít příležitost učit se nebo rozšířit tyto dovednosti při studiu diplomového programu. Mohou také získat dovednosti v kritickém myšlení a plánování v učení, jak načrtnout a shromáždit různé kusy příběhu pro publikaci nebo vysílání.

  Náklady na diplom v žurnalistice závisí na nákladech na školu, délce studia a dalších faktorech. Obvykle je dobré, aby se výzkumy různých institucí a programů shromáždily tak, aby odpovídaly potřebám studentů.

  Kariéra v žurnalistiku se může značně lišit. Patří mezi ně spisovatel, redaktor, reportér, redaktor zpráv, video supervizor, video editor, producent rozhovoru, manažer sociálních médií, provozovatel kamer a živý zpravodaj. Kromě médií je kariéra k dispozici také jako manažer pro styk s veřejností, překladatel, výzkumný pracovník, specialista marketingové komunikace nebo reklamní copywriter. Pozice jsou poptávané jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru, což studentům nabízí řadu možností kariéry.

  Diplomový program v žurnalistiku lze nalézt ve vzdělávacích institucích po celém světě. Pokud by student chtěl na dálku absolvovat diplom, jsou k dispozici online možnosti. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.