Keystone logo
Malajsie

Nejlepší univerzity pro Online Programy v Malajsie 2024

Počet institucí: 3
  • Petaling Jaya, Malajsie

  Vítejte na Sunway University, jedné z předních malajských soukromých univerzit, která je přísně neziskovou institucí a věnuje se kvalitnímu vzdělávání, podpoře podnikání a výzkumu zaměřenému na klíčové globální problémy. Univerzita má 5hvězdičkové hodnocení „vynikající“ od malajské vlády (v posledním hodnocení Setara) a je jednou z pouhých jedenácti univerzit v Malajsii, kterým byl udělen zvláštní status „Premier Digital Technology University“. Navázali jsme úzkou spolupráci s mnoha předními mezinárodními univerzitami včetně Harvardské univerzity a univerzit v Oxfordu a Cambridge. Někteří profesoři z posledně jmenovaného mají významné návštěvy a příležitostně přednášejí naší univerzitě a širší komunitě Sunway City prostřednictvím série veřejných přednášek Jeffrey Cheah Distinguished Speakers. Ty jsou pojmenovány po zakladateli Sunway City a univerzity Tan Sri Jeffrey Cheah, který je také předsedou Sunway Group, jednoho z předních malajských průmyslových konglomerátů a developerů Sunway City. Máme velmi úzký vztah s Lancaster University ve Spojeném království, což umožňuje našim studentům na mnoha programech, aby se také kvalifikovali na tituly Lancaster.

  • Boston, Spojené státy americké
  • Mexico City, Mexiko
  • + 32 více

  Vytváříme prostředí, ve kterém mají naše partnerské školy šanci spojit se s talentem na silné osobní úrovni a rozvíjet vazby s vysoce kvalifikovanými kandidáty.

  • Hong Kong, Hongkong
  • Singapore, Singapur
  • + 1 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...