Keystone logo
Itálie

Nejlepší univerzity pro Online Programy v Itálie 2023

Počet institucí: 221
  • Rome, Itálie

  Università Europea di Roma je italská soukromá právně uznaná univerzita zrozená v roce 2005, která rychle roste, pokud jde o studenty, výzkumnou spolupráci a inovativní projekty. Naše akademická nabídka zahrnuje bakalářské a magisterské tituly vyučované v angličtině a italštině, četné postgraduální kurzy a PhD. Vyznačuje se interaktivní a dynamickou výukovou metodou, která zajišťuje vysokou kvalitu akademického obsahu a úzký kontakt s fakultou, vytváří autentickou akademickou komunitu, kde jsou studenti jádrem inovativního vzdělávacího projektu. Jako součást mezinárodní sítě katolických univerzit v USA, Španělsku, Mexiku a Chile nabízí UER svým studentům širokou škálu mezinárodních zkušeností: výměnné pobyty, zahraniční stáže, Double Degrees, Mezinárodní letní škola a mnoho dalšího. UER také rozvíjí měkké dovednosti studentů a připravuje je na hledání zaměstnání po ukončení studia prostřednictvím workshopů, aktivit společenské odpovědnosti a stáží. Moderní kampus Università Europea di Roma se nachází pouhých 10 minut jízdy městskou hromadnou dopravou od centra Říma, jednoho z nejcharismatičtějších měst na světě, díky své opojné směsici strašidelných ruin, úžasného umění a pulzujícího života. život na ulici Díky naší akademické excelenci, vzdělávacím aktivitám na míru a mezinárodním studijním zkušenostem „školíme lidi, učíme profesionály“.

  • Rome, Itálie

  Evropský institut inovací pro udržitelnost (EIIS) je akademická společnost, která navrhuje inovativní řešení pro společnosti, akademickou obec, instituce a podnikatele s cílem usnadnit a podpořit inovace pro udržitelnost. V EIIS se lidé spojují, aby dosáhli environmentální, sociální a ekonomické udržitelnosti prostřednictvím vzdělávání, výzkumu a neustálého experimentování. V EIIS nejsou žádní profesoři ani studenti, pouze lidé, kteří mají zájem zajistit, aby učení již nebylo výsledkem pasivního procesu, ale poutavou činností definovanou neustálou interakcí.

  • Milan, Itálie
  • Cremona, Itálie
  • + 2 více

  Studenti a absolventi Università Cattolica mají štěstí, že jsou součástí největší soukromé univerzity v Evropě. Vyznačuje se silným závazkem poskytovat studentům specializované služby a uznávanou akademickou kvalitou. Studium na Cattolica znamená studium v mezinárodním kontextu s více než 160 různými národnostmi napříč našimi čtyřmi kampusy, ale srdcem je italština. Co skutečně odlišuje naši univerzitu, je rozmanitost kampusů a nekonečné možnosti, které usnadňují vytváření sítí a kariérní příležitosti založené na umístění našich pěti kampusů v Miláně, Brescii, Piacenze, Cremoně a Římě.

  • Rome, Itálie

  Roma Tre University je mladá univerzita pro mladé lidi. Společnost byla založena v roce 1992 a rychle se rozrostla jak z hlediska studentů, tak i nabízených kurzů. Získala vynikající hodnocení mezi nejvýznamnějšími akademickými žebříčky, zejména v rámci mladších univerzit. Univerzita Roma Tre je organizována do 13 kateder nabízejících bakalářské a magisterské studium, postgraduální a pokročilé kurzy, doktorské studium a specializační školy.

  • Neuchâtel, Švýcarsko
  • Leicester, Spojené království
  • + 1 více

  CIES - Mezinárodní centrum sportovních studií, je nezávislé studijní centrum se sídlem v Neuchâtel, Švýcarsko. Byla vytvořena v roce 1995 jako nadace mezi Mezinárodní fotbalovou federací (FIFA), Univerzitou Neuchâtel, městem a státem Neuchatel.

  • Rome, Itálie

  Eastwest European Institute je nezávislá organizace specializovaná na geopolitické analýzy, organizaci vědeckých akcí a školících projektů zaměřených na mezinárodní dění a globální dynamiku pro studenty a odborníky.

  • Rome, Itálie

  La Business School MELIUSform eroga, od roku 1996, výkonný magistr, magisterský specialista a specializace v následujících oblastech: Finance & Controllo, Lidské zdroje, Lex a daně, Marketing, Management inovací a digitální transformace, Sanità, Business Management.

  • Viterbo, Itálie

  University of Tuscia (UNITUS) vyhlašuje veřejný výběr pro přijetí mezinárodních studentů do 2. cyklu mezinárodních studijních kurzů (2 roky magisterského studia) pro akademický rok 2022/2023. Univerzita přidělí 59 stipendií nejzasloužilejším neitalským studentům, kteří se poprvé zapíší na italskou univerzitu, pokrývající většinu nákladů na odchod, včetně univerzitních poplatků.

  • London, Spojené království
  • Ragusa, Itálie
  • + 1 více

  Auream Phoenix University for Women (APUW) je první soukromá, mezinárodní, distanční, účelová univerzita zaměřená výhradně na vzdělávání žen. APUW umožňuje každé ženě, která se věnuje práci a rodině, studovat a dokončit své akademické cíle a přitom zůstat v pohodlném prostředí svého domova. Naše univerzita oslovuje ženy vůdčí osobnosti s vítězným myšlením, ženy s živými, dynamickými osobnostmi, nezávislé myslitelky a ženy, které si uvědomují, že jsou referenčními body ve své komunitě. Naším hlavním zaměřením je testování dovedností a kompetencí pro akademickou certifikaci. Studijní programy Aurea Phoenix University for Women jsou navrženy na metodě APEL (Accreditation Prior Experiential Learning), aby umožnily aktivním pracujícím ženám s minimálně 5 letou odbornou praxí získat titul, aniž by zanedbávaly své rodiny.

  • Milan, Itálie

  Bicocca je mladá univerzita, která vás spojí se studenty z celého světa. Tady nebudete jen studentem. Budete členem globální komunity. Od svého založení se University of Milano-Bicocca dostala za své hranice a uzavřela různé dohody s evropskými a neevropskými univerzitami.

  • London, Spojené království
  • Helsinki, Finsko
  • + 4 více

  Programy EIT Digital Summer School jsou otevřeny pro bakalářské a magisterské studenty, mladé profesionály a další, kteří se chtějí hluboce ponořit do nově vznikajících digitálních technologií, naučit se, jak přeměnit technologie v podnikání, a případně založit startupy v oblasti hlubokých technologií. Učte se od pedagogů a zaměstnanců našich špičkových technologických partnerských univerzit EU. Získejte praktické zkušenosti prostřednictvím firemních případů, projektové práce a spolupráce. Cenově výhodné školné. Bavte se setkání a networking s podobně smýšlejícími studenty z celého světa!

  • Verona, Itálie

  University of Verona usiluje o dokonalost ve výuce, výzkumu a inovacích. Má 22 000 studentů a 1 500 zaměstnanců včetně lektorů, výzkumných pracovníků, technického a administrativního personálu, kteří pracují na neustálém zlepšování a růstu univerzity. Progresivní instituce, která se neustále snaží posilovat spojení mezi svými studijními obory a skutečným světem práce, je hlavním cílem univerzity pro blízkou budoucnost stát se postupně vstřícnější a přizpůsobovat se potřebám studentů.

  • Florence, Itálie
  • Rome, Itálie

  Accademia Italiana se posouvá do budoucnosti plné této energie a dnes se prezentuje jako jeden z nejkvalifikovanějších institutů uměleckého, odborného a lingvistického vzdělávání. Dnes více než kdy jindy se zvláštní kvalita Accademia objevuje v našich speciálních metodách jednání s různými disciplínami. V našich akademických programech jsme se vždy snažili spojit minulost s budoucností, historické tradice a rychlý vývoj nových technologií. Naše učebny a laboratorní zkušenosti jsou navrženy tak, aby studentům poskytly kontakty v reálném světě a praktické praktické zkušenosti z reálného světa.

  • Rome, Itálie

  Luiss je nezávislá univerzita, která se vyvinula z dřívější římské instituce, Pro Deo, v letech 1974 až 1978. Na svých čtyřech katedrách ekonomiky a financí, obchodu a managementu, práva a politologie nabízí Luiss inovativní a sofistikovaný vzdělávací přístup v tradičních rezidenčních programech i digitálních programech nabízených zcela online.

  • Evora, Portugalsko
  • Rome, Itálie
  • + 1 více

  Cílem tohoto programu je poskytnout studentům specializované dovednosti v archeologii a analytické charakterizaci materiálů od pravěku (megalitu) až po klasické časy (řecké a římské). Studium a konzervace materiálů kulturního dědictví je výzkumná oblast se silnou multidisciplinární konotací a vyžaduje dovednosti, které pokrývají oblasti humanitních a vědeckých výzkumů. ARCHMAT poskytuje společnou integrovanou platformu pro vynikající studenty pocházející buď z přírodovědného nebo humanitního vzdělání, aby pochopili pokročilé vědecké metody používané ke zkoumání archeologických materiálů, a jeho cílem je vytvořit vysoce specializované profesionální odborníky v nově vznikající oblasti archeologie, tj. aplikovaných fyzikálně-chemických věd. ke studiu materiálů archeologického a kulturního dědictví.