Keystone logo
Ekvádor

Nejlepší univerzity pro Online Programy v Ekvádor 2023

Počet institucí: 9
  • Ecuador, Ekvádor

  Universidad San Francisco de Quito USFQ je přední univerzitou v Ekvádoru, v žebříčku QS World University Rankings se umístila na 1. místě v Ekvádoru a na 51. místě v Latinské Americe. Jsme aktivní akademická komunita, která se snaží vzdělávat a rozvíjet volnomyšlenkářské, inovativní a kreativní vůdce. Jsme svobodná umění, soukromá, nezisková akademická instituce. USFQ se zaměřuje na vzdělávání, výzkum a službu komunitě prostřednictvím filozofie svobodných umění, integruje všechny zainteresované strany naší společnosti. Více než 8000 studentů je zásadní osou Universidad San Francisco de Quito USFQ, s lidmi ze všech regionů a národností Ekvádoru, spolu s mezinárodními výměnnými studenty. USFQ nabízí více než 4000 akademických kurzů ročně a více než 50 oborů v systému liberálních umění.

  • Quito, Ekvádor

  Akademická instituce IMF je mezinárodní reference v postgraduálním vzdělávání s více než 125 000 studenty a 5 000 společnostmi vytvořenými za 20 let. Kvalitu a prestiž jejích služeb podporují subjekty, jako jsou Asociace pro rozvoj vysokých škol podnikání (AACSB), Asociace MBA (AMBA) a pečeť EFQM +500.

  • Monterrey, Mexiko
  • Buenavista, Mexiko
  • + 36 více

  Tecnológico de Monterrey je soukromá, nezisková, nezávislá instituce, která nesouvisí s politickými a náboženskými stranami. Byla založena v roce 1943 díky vizi mexického podnikatele Eugenia Garzy Sada. Má 31 areálů a 21 sídel a mezinárodních styčných kanceláří. Jejím cílem je vyškolit vůdce s podnikatelským duchem, lidským smyslem a vysokou úrovní konkurenceschopnosti.

  • Los Vergeles, Ekvádor

  State University of Milagro v souladu se závazkem služby společnosti Milagro, regionu a zemi ukazuje svůj institucionální potenciál strukturovaný ze základních funkcí univerzity, které jsou považovány za její podstatu. Výuka chápaná jako základní akce při výkonu akademického života je podporována lidským týmem s tréninkem a povoláním přijmout výzvu trénovat lidské bytosti s kritickým vědomím a sociálním smyslem. Výzkum, generátor znalostí a řešení problémů země, je doložen rozvojem vědeckých projektů, indexovaných publikací, národních a mezinárodních článků a vědeckých časopisů pro jejich šíření. Spojení s komunitou chápáno jako přenos technologií a aplikace znalostí při účinném řešení problémů společnosti.

  • Guayaquil, Ekvádor

  Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil se věnuje poskytování vzdělávání excelence, podpoře formativně aplikovaného výzkumu a rozvoji vůdců v mnoha oborech. Pro studenty, kteří chtějí prozkoumat problematické struktury, kterým čelí země a svět podnikání, nabízí Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil bezkonkurenční zážitek prostřednictvím našich výzkumných linií.

  • Loja, Ekvádor

  Soukromá technická univerzita v Loji byla založena ekvádorskou asociací maristů (AME) dne 3. května 1971 a byla ekvádorským státem uznána podle výkonného nařízení 646, zveřejněného v oficiálním rejstříku č. 217 ze dne 5. května 1971, jako samostatný právní subjekt pod ochranou „Modus Vivendi“ oslavovaného mezi Svatým stolcem a Ekvádorem, s přihlédnutím k normám církve v její organizaci a vládě. Mentorem a prvním kancléřem univerzity byl bratr maristů Santiago Fernández García a prvním rektorem UTPL byl inženýr Alejo Valdivieso, který byl jmenován hlavním orgánem univerzity 3. října 1971. UTPL je autonomní instituce , se sociálním a veřejným účelem, který poskytuje, rozvíjí výzkum s vědecko-správní svobodou a podílí se na rozvojových plánech země. Je průkopníkem v modalitě distančního vzdělávání od roku 1976 a otevírá možnost přístupu ke kvalitnímu vysokoškolskému vzdělávání. V roce 1997 převedla diecéze Loja na univerzitu vedení Institutu Krista Spasitele, misionářů a ideologických misionářů, aby ji mohli vést zcela autonomně a v souladu s charismatem Idente.

  • Valencia, Španělsko
  • Barcelona, Španělsko
  • + 4 více

  Vertikálně integrovaného podniku je technologická univerzita s on-line třídě a audiovizuální výuky. Přes obrazovku počítače a odkudkoli na světě / studenti třídy obdrží v reálném čase prostřednictvím interaktivních videokonference, které poskytují nejlepší mezinárodní odborníci.

  • Brattleboro, Spojené státy americké
  • Washington, DC, Spojené státy americké
  • + 13 více

  SIT Graduate Institute nabízí mezinárodně zaměřené magisterské tituly, certifikáty, a programy profesionálního rozvoje v oblasti transformace konfliktů, mezinárodní vzdělávání, udržitelný rozvoj, a TESOL. Od roku 1964 připravuje SIT profesionály na úspěch v mezikulturním a mezinárodním prostředí.

  • Guayaquil, Ekvádor

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...