Keystone logo

66 Online BBA Programy v Obchodní podnikání Obchodní administrativa 2024

Filtry

Filtry

 • BBA
 • Obchodní podnikání
 • Obchodní administrativa
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (66)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Online BBA Programy v Obchodní podnikání Obchodní administrativa

  BBA nebo Bachelor of Business Administration obvykle trvá čtyři roky dokončit a vyžaduje, aby studenti již ukončené středoškolské vzdělání. Studenti často mají možnost specializovat se jejich titul soustředit se na jejich jedinečné zájmy. Tyto programy mají za cíl připravit studenty pro profesionální kariéru nebo pokročilé studium v ​​oboru podnikání.

  Co je to on-line BBA v Business Administration? Tyto programy se zaměřují na efektivní obchodní praktiky, role ekonomiky a povědomí o celosvětových obchodních problémů. Jiné obyčejné témata zahrnují základy podnikání, řízení projektů, obchodního práva a etiky, ekonomie, teorie podnikání a internet-based podniky. Aby upevnila svou reálného pochopení podnikání, mnozí studenti jsou vedeni k výkonu stáže se zavedenými podnikatelských subjektů.

  S BBA v oboru Business Administration, mohou studenti mají možnost zdokonalit různé soubory dovedností, které zahrnují networking, business plánování, modelování řízení a účetnictví. Tento široký soubor schopností dát studentům výhodu na trhu práce, neboť nárok na širokou škálu poloh.

  Náklady na BBA v oboru Business Administration se obvykle liší v závislosti na vysoké škole studenta volby, třídy typu a požadované učební materiály. Chcete-li snížit náklady na vzdělání, mnozí studenti se rozhodnou pro digitální učební materiály nebo tříd on-line bázi.

  Obecně platí, že absolventi z BBA v oboru Business Administration programu přesunout na kariéru v obchodní a finanční oblasti. Mohou najít práci v soukromém i veřejném prostředí s širokou škálu výklenky. Společné postoje zahrnují ztrátu manažera prevence, náklady odhadce, obchodní ředitel Operations Manager a informační bezpečnosti.zaměstnanost každý student bude obvykle záviset na individuálních kvalifikací, jako je minulých stáží a vzdělávacích oborů.

  Jste připraveni věnovat své vzdělávací a profesní cíle s BBA v Business Administration? Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.