Keystone logo

11 Online BBA Programy v Marketing Marketing 2024

Filtry

Filtry

  • BBA
  • Marketing
  • Marketing
Studijní obory
  • Marketing (11)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Online BBA Programy v Marketing Marketing

Studenti, kteří vydělávají online BBA splnit všechny požadavky a ročníkové práce spojené s bakalářský v oboru Business Administration. Spíše než to na akademické půdě, nicméně, studenti získat jejich titul prostřednictvím on-line učebně.

Co je to on-line BBA v marketingu? Online BBA v marketingu seznamuje studenty se základními pojmy podnikání, jakož i oblasti marketingu a svých zvyklostí. Za tímto účelem bude celoroční pravděpodobně zahrnovat takové jsou zaměřovány jako úvod do marketingu, spotřebitelské vědy, zásady marketingu a prodeje techniky. Tyto třídy rozvíjet své znalosti o marketingu, stejně jako vaše pochopení všeobecných obchodních zásad. Kromě těchto základních kurzů, studenti mohou mít volitelné předměty v tématech týkajících se obchodu a marketingu.

Vydělávat tento stupeň může nabídnout studentům řadu potenciálních výhod, včetně rozvoje prodejních dovedností a obchodní prozíravost.Přesněji řečeno, to může připravit absolventy pro slibné kariéry buď v prodeji nebo podnikání, taky.

Náklady na takový program bude stanovena co ústavu, při které zapsat, kolik kreditů, které požaduje a řadě dalších faktorů. Pro nejlepší přehledu o nákladech, měli byste kontaktovat školu, má přijímací kancelář a konzultovat s nimi.

Existuje mnoho profesních příležitostí pro studenty, kteří absolvují s tímto stupněm. Ty by mohly najít práci jako marketingový manažer, obchodní ředitel, vedoucí kampaně nebo marketingové kreativní ředitel. Tyto pozice přímo čerpat z dovedností vyvinutých v on-line BBA v programu Marketing. Vzhledem k tomu, marketingové dovednosti jsou nutností v mnoha odvětvích, absolventi jsou také pravděpodobné, že jejich výběr oboru při hledání zaměstnání. Kromě podnikání, odvětví, jako je maloobchod, technologie a vzdělání může mít potřebu svých marketingových dovedností.

Můžete být schopni se zapsat do on-line BBA v programu Marketing prostřednictvím své školy.Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.