Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 13 Online BBA Programy v Management 2023/2024

13 Online BBA Programy v Management 2023/2024

Přehled

Zapsat do on-line programu BBA vám umožní vzít tříd a naučit se materiál potřebný k získání bakalářského v oboru Business Administration. To je nabízen i studentům prostřednictvím platformy webové bázi spíše než tříd in-osobně, i když, což je pružnější volbou pro mnoho enrollees.

Co je to on-line BBA v managementu? Tento program je zvlášť vhodný pro zájemce dozvědět se více o řízení v rámci podnikání a dovednosti nezbytné pro tyto pozice. mohou být zařazeny předměty, jako je Úvod do podnikání, principy obchodu a matematiky pro podnikání. Další třídy se zaměřením na aspekt řízení, do jaké míry se může skládat z výkonných komunikačních dovedností pro řízení obchodních a organizační psychologie. budou typicky volitelných a nezletilí, taky.

Existuje celá řada výhod, které si můžete vychutnat jako součást tohoto programu.Kromě rozvoje všeobecné obchodní dovednosti, studenti mohou zdokonalovat své vůdčí a řídící schopnosti, které jsou často cenné jakékoliv kariéry.

Chcete-li získat více informací o vyučování a poplatky, které budou účtovány za program, měli byste se obrátit na přijímací kancelář, kde byste chtěl zapsat. Mohou poskytnout personalizované souhrn výdajů, jakož i informací, pokud jde stipendia a finanční pomoc.

Rozsah pracovních příležitostí pro on-line BBA absolventi řízení je expanzivní, přinejmenším. Můžete pokračovat v práci v oblasti obchodu, jako je vedoucí provozu, vedoucí správce nebo manažer lidských zdrojů. Chcete-li využít zaměření vaší míry, pozice, jako je olovo, prodejního manažera výcviku nebo ředitel rozvoje může být ideálním předpokladem pro dovedností vyvinutých v programu. Téměř každý sektor je potřeba kvalifikovaných kandidátů, kteří mají zkušenosti s řízením, takže tam jsou obvykle několik hranice toho, co řada z práce, můžete sledovat.

Je snadné zjistit, zda je vaše škola výběru nabízí on-line BBA. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

 • BBA
 • Management
 • Management
Studijní obory
 • Management (13)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát