Keystone logo

265 Online Bakalářské studium Programy v Obchodní podnikání 2024

Filtry

Filtry

  • BSc
  • BA
  • Bakalářské studium
  • BBA
  • Obchodní podnikání
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (265)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Online Bakalářské studium Programy v Obchodní podnikání

Účetnictví, obchod, komunikace, ekonomie, finance, lidské zdroje, mezinárodní obchod, logistika, management, marketing a PR (public relations) jsou jen některé z mnoha oblastí (oborů), ze kterých může vybírat uchazeč o bakalářské studium obchodní administrativy, ekonomie a obchodu. Mžnost, jak získat tento druh vzdělání, je také online forma studia, která přináší několik výhod. Například pružný rozvrh, snadný přístup ke zdrojům a aktuálním informacím nebo také pohodlný a snadný kontkat s vyučujícími.

Online bakalářské studium obchodní administrativy, obchodu a ekonomie většinou trvá mezi třemi a čtyřmi lety během nichž by měl posluchač absolvovat povinné a nepovinné kurzy a není neobvyklé absolvovat stáž. Tyto programy, kterých je v rámci ekonomie, adminitrativy a obchodu opravdu mnoho, jsou vypisovány obchodními školami a univerzitami v Austrálii, Kanadě, Německu, Jordánsku, Lotyšsku, Rusku, Turecku, Velké Británii, v USA a v mnoha dalších zemích. Titul, který získá absolvent jednoho z bakalářských programů administrativy, obchodu a ekonomie jsou bakalář humanitních věd (BA), bakalář přírodních věd (BSc), bakalář obchodní administrativy (BBA), bakalář obchodu (BCOM nebo BBUS) a bakalář komunikace.

Jste-li připraveni učinit další krok a přihlásit se do online bakalářského studia obchodu, ekonomie a administrativy, jednoduše přejděte na stránce níže, kde můžete procházet všechny programy, nebo vyhledávání upřesnit pomocí filtrů.