Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 43 Online BA Programy v Obchodní management 2023

43 Online BA Programy v Obchodní management 2023

Přehled

Bakalářský titul je vzdělávací program, který vzdělává na zvláštnostech, teorii a praktické uplatnění nápadů ve vaší oblasti zájmu. Bakalářské programy obvykle trvat asi čtyři roky denního studia dokončit. Bachelor of Arts programů usilovat o to, dát studentům šíři pochopení napříč vzdělávacích oborů.

Co je Online BA v oboru Business Management? Je to Bachelor of Arts programu vyplněného on-line prostřednictvím virtuálních učeben, diskusních fór a vyslán přednášky. Učení obchodní vedení učí studenty základy obchodních operací s třídami běžně se zaměřením na účetnictví, managementu, marketingu, logistiky, informačních systémů, rozhodování a lidských zdrojů.

V proficiencies vyvozené z dostat svůj bakalářský titul v oboru řízení podniků jsou četné.Tento studijní program rozvíjí vůdčí schopnosti studentů, dává praktické znalosti o tom, jak podniky fungují, posiluje rozhodovací schopnosti a vybavuje studenty s adept matematické gramotnosti.

Náklady na tohoto studijního programu se může lišit podle toho, zda student navštěvuje plný úvazek nebo na částečný úvazek, jakož i náklady na programových poplatků. Vzhledem k tomu, náklady jsou tak závislí na různých lokalizačních faktorů, to je nejlepší se obrátit přijímací kanceláře školách, v nichž vás zajímají o nejaktuálnější informace o nákladech.

Běžné kariéry, že studenti se rozhodnou po absolvování s jejich on-line BA v Business Management patří mezinárodní obchodní, podnikatelské a manažerské pozice - zejména v účetnictví, marketingu, zdravotnictví a financí podniky. Jako student, můžete také vybrat specializovat své vzdělání, aby se vešly požadovanou profesní dráhu.Například, pokud chcete být v manažerské pozici v logistice, můžete si vybrat, aby se specializují na logistiku. Ty by vzít tříd vyšší úrovně v této oblasti spolu s několika kurzů zvlášť pro správu, aby zajistily, že jste připraveni.

Je to rychlé a jednoduché začít svůj vzdělávací kariéru v řízení podniku. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • BA
  • Obchodní podnikání
  • Obchodní management
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (43)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát