Keystone logo

19 Online BA Programy v Marketing Marketing 2024

Filtry

Filtry

  • BA
  • Marketing
  • Marketing
Studijní obory
  • Marketing (19)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Online BA Programy v Marketing Marketing

On-line stupeň umožňuje studentům absolvovat kurzy ve svém volném čase, kdykoliv a kdekoliv mají přístup k internetu. Díky tomu je vynikající volbou pro ty, kteří nemohou snadno navštěvovat tradiční třídy. On-Bas, nebo bakaláři uměleckých stupňů, jsou populární volby, které vyžadují přibližně čtyři roky.

Takže to, co je online BA v marketingu? Tento typ míry pomáhá studentům dozvědět vše o procesu vystavení spotřebitelů ke zboží a službám, a přesvědčit je, aby se nákupy. To se může týkat témat, jako je psychologii spotřebitele, reklamních kampaní, teorie podnikání, komunikace, public relations, průzkum trhu, podnikové finance, nebo copywriting. Studenti se mohou dozvědět o formy marketingu, které zahrnují tradiční reklamy, tiskové reklamy, virální marketing, optimalizace pro vyhledávače, branding, nebo tiskových zprávách.

Můžete najít celou řadu výhod pocházejí z vydělávat BA v marketingu.Pro mnoho studentů, jejich komunikace nebo kritické myšlení jsou rozšířeny po dokončení program, jako je tento. Kromě toho mají bakalářský titul může poskytnout cennou výhodu v konkurenčním globálním trhu práce.

Mějte na paměti, že celkové náklady na takovou míru, bude záviset na mnoha různých faktorech. Za prvé, budou ceny školné liší mezi jednotlivými institucemi; za druhé, náklady na materiál se mění každý rok. Obraťte se na vybranou školu pro více finančních informací.

Mnoho kariéry by mohlo být dosaženo po získání online BA v marketingu. Často, studenti pokračoval se stát marketingoví odborníci, pracují buď v rámci inzertního oddělení ve velké společnosti nebo na nezávislé reklamní firmy. Studenti také mohou stát analytici, manažeři, poradci, projektanti, nebo dokonce na volné noze. Někteří rozhodnou pokračovat ve studiu vydělávat magisterský stupeň nebo MBA.

Chcete-li začít, můžeme pomoci.Stačí vyhledat svého programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.