Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 10 Online BA Programy v Management 2023

10 Online BA Programy v Management 2023

Přehled

BA je čtyřletý bakalářský umělecké míry, že je sleduje tisíce studentů ročně. Některé programy jsou nabízeny on-line, takže studenti mohou využít internet jako prostředek pro příjem informací a kompletní kurzu. Tyto tituly jsou velmi flexibilní a mohou být nabízeny v mnoha různých oblastech.

Můžete být zvědavý: Co je to on-line BA v managementu? Tento typ programu je určen k pomoci studentům učit se, jak vést a spravovat organizace v rámci profesního světa. Studenti mohou pokrývat širokou škálu témat ve svých kurzech, včetně psychologie, komunikace, principy vedení, finančního plánování, řízení událostí, zákaznický servis, marketing, strategické plánování, ekonomika, nebo teorie podnikání. Některé programy jsou speciálně navrženy tak, aby poskytnout studentům reálných aplikací principů se učí.

Ti, kteří dokončí jeden z těchto stupňů může zjistit, že jejich soubory dovedností byly rozšířeny, a to zejména v důležitých oblastech, jako jsou komunikace, kritické myšlení, analýza, řešení problémů, a finančního plánování. Kromě toho, že má stupeň v managementu poskytuje výhodu v konkurenčním trhu práce.

Je důležité mít na paměti, že náklady se bude lišit od jednoho programu na jiný. Studenti by si měli udělat svůj výzkum o finančních záležitostech, než se rozhodnou zapsat s konkrétní instituce. Školné, náklady na materiál a školné to vše může mít vliv na konečnou cenu.

Co kariéry jsou otevřené těm, kteří vykonávají tento typ míry? Studenti často jít do obchodu, když si absolvoval, kteří hledají práci v oblasti marketingu, lidských zdrojů, nebo odděleních služeb zákazníkům. Navíc ti, kteří studovali řízení se často stávají vůdci nebo manažeři v rámci svých vybraných organizací.V některých případech mohou studenti zvolit spustit nebo spustit jejich vlastním společnostem nebo malé a střední podniky.

Chcete-li získat on-line titul BA v oboru Management začít hned. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

 • BA
 • Management
 • Management
Studijní obory
 • Management (10)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát