Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Online Maturitní studium Programy v Anglická literatura 2023/2024

1 Online Maturitní studium Programy v Anglická literatura 2023/2024

Přehled

A-úrovně jsou druh pokročilého sekundárního vzdělávání. Jsou nabízeny středními školami, které pomáhají studentům rozhodnout, jakou míru chtějí sledovat, nebo zda je pro ně zvolená kariéra správná.

Co je úroveň angličtiny v angličtině? Tento kurz se zaměřuje na výklad literárních textů. Po celou dobu studia studentů mohou očekávat, že se naučí používat jazykové a literární přístupy k interpretaci různých textů, stejně jako prozkoumat vztah mezi různými literárními díly. Budou se naučit, jak se kreativně angažovat s ostatními a poslouchat a předávat své vlastní interpretace široké škály písemných, ústních a multimodálních textů.

Jednotlivci, kteří dokončují své A-úrovně v angličtině, obvykle odcházejí se silnými komunikačními dovednostmi, a to jak písemně, tak mluveně. Chápou, jak myslet tvořivě a hluboce a mohou se stát neocenitelnými tlumočníky jazyka. Každá z těchto vlastností je vyhledávaná v mnoha průmyslových odvětvích.

Stejně jako u všech vzdělávacích kurzů, kolik žáků může očekávat, že zaplatí za výuku v angličtině, je zcela závislá na škole, kterou chtějí navštěvovat, a délce kurzu. Před aplikací by lidé měli udělat výzkum.

Osoba se vzděláním v anglické literatuře je vybavena k tomu, aby vykonávala mnoho vzrušujících kariér. Mnozí žáci se nakonec stanou novináři, editory, spisovateli nebo tlumočníky. Jiní mohou mít dlouhou a trvalou kariéru jako vysokoškolský profesor nebo učitel, zatímco právě tolik lidí je ideální pro kariéru v oblasti marketingu, reklamy nebo telekomunikací. Většina průmyslových odvětví může mít prospěch z absolventů anglické literatury, takže příležitosti jsou bohaté.

Většina institucí nabízí kurz anglické literatury. Mnoho škol online je ideální pro lidi s prací a rodinami, zatímco učení na školním hřišti je skvělý způsob, jak se setkat s jinými myslí. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Maturitní studium
  • Humanitní vědy
  • Literatura
  • Anglická literatura
Studijní obory
  • Humanitní vědy (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory