Keystone logo

1 Online Maturitní studium Programy v Humanitní vědy Literatura Anglická literatura 2024

Filtry

Filtry

  • Maturitní studium
  • Humanitní vědy
  • Literatura
  • Anglická literatura
Studijní obory
  • Humanitní vědy (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Online Maturitní studium Programy v Humanitní vědy Literatura Anglická literatura

A-úrovně jsou druh pokročilého sekundárního vzdělávání. Jsou nabízeny středními školami, které pomáhají studentům rozhodnout, jakou míru chtějí sledovat, nebo zda je pro ně zvolená kariéra správná.

Co je úroveň angličtiny v angličtině? Tento kurz se zaměřuje na výklad literárních textů. Po celou dobu studia studentů mohou očekávat, že se naučí používat jazykové a literární přístupy k interpretaci různých textů, stejně jako prozkoumat vztah mezi různými literárními díly. Budou se naučit, jak se kreativně angažovat s ostatními a poslouchat a předávat své vlastní interpretace široké škály písemných, ústních a multimodálních textů.

Jednotlivci, kteří dokončují své A-úrovně v angličtině, obvykle odcházejí se silnými komunikačními dovednostmi, a to jak písemně, tak mluveně. Chápou, jak myslet tvořivě a hluboce a mohou se stát neocenitelnými tlumočníky jazyka. Každá z těchto vlastností je vyhledávaná v mnoha průmyslových odvětvích.

Stejně jako u všech vzdělávacích kurzů, kolik žáků může očekávat, že zaplatí za výuku v angličtině, je zcela závislá na škole, kterou chtějí navštěvovat, a délce kurzu. Před aplikací by lidé měli udělat výzkum.

Osoba se vzděláním v anglické literatuře je vybavena k tomu, aby vykonávala mnoho vzrušujících kariér. Mnozí žáci se nakonec stanou novináři, editory, spisovateli nebo tlumočníky. Jiní mohou mít dlouhou a trvalou kariéru jako vysokoškolský profesor nebo učitel, zatímco právě tolik lidí je ideální pro kariéru v oblasti marketingu, reklamy nebo telekomunikací. Většina průmyslových odvětví může mít prospěch z absolventů anglické literatury, takže příležitosti jsou bohaté.

Většina institucí nabízí kurz anglické literatury. Mnoho škol online je ideální pro lidi s prací a rodinami, zatímco učení na školním hřišti je skvělý způsob, jak se setkat s jinými myslí. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.