Zvládnout-Management (M.Sc.)

AKAD University

Popis programu

Read the Official Description

Zvládnout-Management (M.Sc.)

AKAD University

Ve vašem zájmu v oblasti technologií splňuje podnikání? Hledáte po úzkých vazeb mezi informačními technologiemi a obchodní administrativa? Distanční vzdělávání "IT Management - Magistr„Umožňuje tak: aby se seznámili s konkrétní IT know-how rychle náročných otázek informatiky a zároveň s přihlédnutím pole managementu of Business Administration hlediska. Všechny základy, které budete potřebovat jako manažer komplexních podnikových struktur a projektů lze nalézt v tomto programu. Vy jste odborník v oblasti IT v ekonomické myšlení, komunikační dovednosti a profesionální technické vize. Jejich studie „IT Management - Magistr“ splňuje podmínky pro použití v průmyslu nezávislý náročných odborných nebo vedoucích pozicích.

Váš Struktura kurzu

Absolvent prostřednictvím distančního vzdělávání v magisterském studijním programu "řízení IT„Koupíte po čtyřech semestrech stavět na sebe:

 • Semestr 1: prohloubit své znalosti z řízení IT procesů. S vedením zákaznických IT podporované organizují provádění náročných aplikací. Science Teoretické znalosti s důrazem na empirických výzkumů jsou rovněž předmětem tohoto semestru. V oblasti vedení získáte nejen technické znalosti, ale také rozšířit své osobní klíčové dovednosti - lze použít ke studiu a kariéře.
 • Semestr 2: Dozvíte se klíčové postavy založené na řízení IT vědí, a stavět IT Architektury s přihlédnutím k otázkám ochrany soukromí profesionální správu zabezpečení IT. Oblast IT strategie a její provádění jsou zaměření. Praktický význam zabezpečuje vaše integrovaného hlavního projektu, ve kterém navrhnout e-learningový modul pro vedoucí pracovníky v průběhu několika semestrů, které implementují technicky.
 • Semestr 3: získat znalosti v oblasti postavení na trhu IT firem a vybrat specializaci (správa komplexních IT systémů a webových aplikací). Všechny komponenty jsou zaměřeny na optimální kvalifikace pro náročné pracovní úkoly z - a připraví vás na vaší diplomové práce předtím.
 • Semestr 4: specializace již brousit svůj profil během svých studií. Diplomová práce jako závěrečnou zkouškou tedy činí jasné prohlášení o potenciálních profesních oblastech. Automatická generace práce bude systematicky přes komunikaci vědeckých pracovních metod a individualizované pozornost od profesorů posílit vaše diplomová práce na vědecké úrovni vytvořit.

Použití jako Akad studentem a zajímavou možností třítýdenní studijní cesty do Sacramento: The Campus programu California!

specializace

 • Vedení komplexní IT projekty MIP61 | MIP62 | MIP63
 • Webové aplikace založené na WEB61 | WEB62 | WEB63

perspektivy

Perspektivy Určeno - distanční vzdělávání zvládnout správu IT

Společnosti, které hledají speciálně pro kombinaci odborných znalostí a řízení znalostí - Splnit tento Magistr tento požadavek a podmínky pro náročné manažerských pozic. Zkombinujte ji zkušenosti s podnikatelského myšlení a počítat jako interdisciplinární vyškolení manažeři a odborníci v oblasti IT, že je nejlepší. Bez ohledu na odvětví k dispozici pro vás jako specialisté a vedoucí pracovníci v platnost všechny profesní dráhy na národní i mezinárodní otevřené!

Magisterské studium na Akad: digital, kdykoliv a kdekoliv

S digitálním akad areálu nejefektivněji veliteli

Použijte svůj čas zdroje optimálně a podpořit svůj učební styl na míru studijních jednotek, flexibilní plánování auditu a správnou kombinací self-řídil a dohlížel na učení!

Digitální Akad Campus zjednodušuje nákup part-time Master vysokoškolským vzděláním: Jako centrální rozbočovač ve studiu tohoto virtuálního tržiště nabízí vše, co potřebuje úspěšné studium absolventa: Kdy a jak chceš tam stál on-line studijní materiály připravené plánování auditu se provádí účinně a snadno zůstat v kontaktu se svými spolužáky. Rascher, zatímco akvizice dobrá znalost přes akad Campus zvýšit svou motivaci a okamžitě zobrazuje učení úspěch. Akad Campus umožňuje vaší individuální cestou do Master:

 • Učení vzdálenosti: praktické, včas a jasně strukturované studium písmena - porozumět učení jednotky, které přicházejí snadno do svého domova!
 • Vzdálenost e-learning: efektivní učení prostřednictvím on-line cvičení, online trénovat a web-based trénink - spolehlivost, takže obsah je v bezpečí!
 • Interaktivní E-Learning: osobně dohlížel instruktory a přímé výměny s ostatními studenty - přidaná hodnota znalosti a přímá dostupnost obsahu pro zvýšení motivace!
 • Seminářů (volitelné): kromě virtuální výukové semináře na místě - aplikovat naučené metody ihned konkrétní otázky!

Požadavky na přijetí

Na počátku je nutné prokázat se specializuje na obchodní a výpočetní techniky nebo ekvivalentní úspěšně ukončené studium na univerzitě, vysoké škole nebo vysoké škole v oblasti obchodu, informatiky nebo obchodní administrativa. Kromě jazykové dovednosti jsou potřebné v angličtině, aby se úspěšně dokončit modul v angličtině. Pokud si nejste jisti, jaké znalosti máte, můžete si vzít on-line test, který bude okamžitě vyhodnocen pro vás. Chcete-li obnovit, vám nabízíme vhodný kurz v angličtině.

Co přesně můžete očekávat, že se na řízení distanční: IT Management - Magistr?

Hlavní složkou svého magisterského programu "IT management„Je pro správu IT procesů. Společnosti v globalizovaném světě dnes musí pružně reagovat - pro procesně orientovaný management je zásadní. Digitální informační toky a automatizované obchodní procesy potřebovat manažery s zapuštěné porozumění Business Process Management IT.

Zkušený Akad-přednášející Prof. Dr. Ralf Berning je Studie Letter MA_IT_Management_PMN106 dálkové studium „IT Management - Magistr“ základy kroků Business Process Management: organizační struktury procesně orientovaných, moderních informačních a komunikačních technologií a podnikatelské organizace jsou tematické priority.

Který Extrakt ze studijních Briefs shrnuje pod názvem „organizační koncepce procesně orientovaný a business process management“ následujících témat dohromady:

 • Základy a vývoj procesní orientace
 • Design obchodní systém procesně orientovaný
 • Informace o technické aspekty procesu navrhování
 • Techniky modelování procesů

Přesvědčte se sami: Akad areál s jeho pružný, jednotlivec a účinný Studie model, budete přistupovat ke všem obsahu Masters v řízení je snadné: Protože jste se dozvědět, kdy a kde chcete uspořádat své pracovní studie nejlépe se svými jednotlivých časových zdrojů - dle Vašeho přání.

Naše nabídka pro Vás: Otestujte si své magisterské studium na Univerzitě akad 4 týdny soud. Máte-li dotazy na „částečný úvazek studie“ je náš přátelský a kvalifikovaný Akad Akademický Poradenství na telefonním čísle 0711 81495-400, jako pro vás osobně. Těšíme se od vás - a pomůže vám s rychlým dosažení cíle!

This school offers programs in:
 • Němec
AKAD University
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
24 - 30 měsíců
Kombinované
Price
Cena
12,720 EUR
Celkem školné
Information
Deadline
Locations
Německo - Germany Online
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Německo - Germany Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu