Zásady komunikace online kurzu

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

CPD Schváleno

Při práci v odvětví sociální péče pro dospělé je komunikace nezbytná k tomu, abyste porozuměli potřebám uživatele služby, abyste jim mohli poskytnout podporu, kterou potřebují.

Pokud jsou vyměněné informace nepřesné nebo zavádějící, mohou se vyskytnout chyby, které mohou vést k neúčinné péči a negativnímu pohledu na službu. Profesionálové ve své práci vytvoří mnoho různých vztahů. Některé budou formální a jiné neformálnější.

Bez ohledu na to, s kým komunikujete, a bez ohledu na to, jakou metodu používáte, je nezbytné zajistit, aby vaše komunikace byla přiměřená a účinná.

Tento kurz pokrývá některé z různých způsobů komunikace, jak identifikovat překážky komunikace a jak je omezit, ujistit se, že osoba, se kterou komunikujete, rozumí tomu, co komunikujete, jak získat pomoc s problémy komunikace a mnohem více.

Chod Číslo modulu Název modulu Pass% Povinné
Zásady komunikace 1 Důvody, které lidé komunikují 70
Zásady komunikace 2 Způsoby komunikace 70
Zásady komunikace 3 Identifikace komunikačních bariér 70
Zásady komunikace 4 Omezení komunikačních bariér 70
Zásady komunikace 5 Kontrola porozumění 70
Zásady komunikace 6 Získání pomoci s komunikačními problémy 70
Zásady komunikace 7 Důvěrnost 70

Doporučené systémové požadavky

  • Prohlížeč: Aktuální webový prohlížeč
  • Video: Aktuální ovladače videa
  • Paměť: 1 GB + RAM
  • Rychlost stahování: Broadband (3 MB +)

Trvání: 75 minut (Poznámka: Toto je založeno na množství zobrazeného video obsahu a je zaokrouhleno. V žádném případě nezohledňuje dobu načítání ani dobu přemýšlení nad otázkami).

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Acudemy is a training provider based in Central London that specialises in accredited and bespoke training courses. Popular courses we cover include accounting & finance, sales & marketing &am ... Čtěte více

Acudemy is a training provider based in Central London that specialises in accredited and bespoke training courses. Popular courses we cover include accounting & finance, sales & marketing & project management. Méně