Základy podnikání

Harvard Business School

Popis programu

Read the Official Description

Základy podnikání

Harvard Business School

Dokončete osvědčený rámec pro budování a financování nových podniků, učinte své podnikatelské sny realitou a mluvte jazykem začínajícího světa.

Společnost Entrepreneurship Essentials vás seznámí s podnikatelskou cestou, od nalezení nápadu, získání trakce na trhu, získávání kapitálu pro váš podnik. Naučíte se překrývající rámec - Lidé, Příležitost, Kontext, Deal - zhodnotit příležitosti, spravovat začínající podniky a financovat podnikání. Tento rámec byl vyučen tisíci studentů MBA Harvard Business School za posledních 30 let.

Základy podnikání vysvětlují, jak podnikatelé vedou strukturované experimenty, aby ověřili myšlenky a upřesnili obchodní strategii. Dostanete se do hloubky do počtu, jak podnikatelé a jejich investoři dělají finanční rozhodnutí s cílem vytvářet hodnotu a rozvíjet jejich činnost. Ať už jste současní nebo ctižádostiví podnikatelé, nebo někdo, kdo se snaží pochopit, jak jsou podniky postaveny, odchodíte se od podnikání Essentials s možností:

 • Určete příležitost
 • Vyhodnoťte nápad a zhodnoťte trh
 • Oceňujte rizika a odměny podnikání
 • Využijte experimenty s cílem ověřit vaši představu a upřesnit obchodní strategii
 • Objevte klíčová finanční rozhodnutí, která musí podnikatel podniknout v raných fázích nového podnikání
 • Pochopte proces získávání kapitálu a jak mluvit s investory
 • Učte se od úspěšných podnikatelů a vedoucích rizikových kapitalistů, stejně jako od vrstevníků

Struktura kurzu

Základy podnikání se skládá z přibližně 20 hodin materiálu dodaného během čtyř týdnů s flexibilní programovou strukturou. Neexistuje žádný čas na přihlášení. Dokončíte kurzy ve svém vlastním čase a dodržujete běžné termíny. Veškerý materiál kurzu je dodáván prostřednictvím inovační online platformy HBX.

HBX Learning Model se soustřeďuje na metodu Harvard Business School , která zahrnuje rozhovory s obchodními vedoucími a vedoucími pracovníky firem z celého světa, kteří upřímně diskutují o výzvách, kterým čelí, nebo o překážkách, které překonali. Požádáme vás, abyste vstoupili do svých obuvi a zapojili se se svými vrstevníky, abyste mohli pracovat s těmito reálnými obchodními scénáři. Protagonisté případu Essentials pro podnikání představují úspěšné podnikatele z celé řady průmyslových odvětví a vedoucích rizikových kapitalistů. Naučíte se od sériového podnikatele Johna Oshera, který úspěšně spustil mnoho spotřebních výrobků; Jennifer Hyman, generální ředitel společnosti Rent of the Runway, která pronajímá módní šaty a doplňky; a Scott Cook, zakladatel společnosti Intuit, spuštění softwaru, které se rozrostlo na několik miliard dolarů.

Témata zahrnutá v programu zahrnují:

 • Úvod do podnikání
 • Identifikace a vyhodnocení příležitosti
 • Budování podniku
 • Financování podniku

Účastníci podnikání Essentials mají nárok na osvědčení o absolvování od HBX a Harvard Business School . Chcete-li získat certifikát, musíte úspěšně absolvovat všechny kurzy v stanovených termínech a aktivně přispívat k vibrujícímu společenství HBX.

Délka kohort

Leden 2019

 • Délka: 4 týdny
 • Programové termíny: 1/23/19 - 2/20/19
 • Cena: 950 USD
 • Uzávěrka přihlášek: 14. ledna

Duben 2019

 • Délka: 4 týdny
 • Programové termíny: 4/3/19 - 5/1/19
 • Cena: 950 USD
 • Uzávěrka přihlášek: 25. března

Kdo by měl prospěch?

Základy podnikání jsou určeny jednotlivcům, kteří mohou uvažovat o založení své vlastní podnikatelské činnosti, podnikatelům, kteří začínají poprvé s nápadem (nebo v počátečních fázích jejich podnikání) nebo jednotlivci, kteří se chtějí připojit k začínajícím podnikatelům, kteří chtějí pochopit procesu budování nového podnikání. Tento kurz je určen i pro jednotlivce, kteří mají zájem o investování do začínajících podnikatelů, stejně jako pro studenty se zájmem o podnikání.

Kurzový modul o financování podniku pokrývá finanční pojmy, jako jsou smlouvy o současné hodnotě a opci. Pro účastníky bez obecného chápání financí je poskytován volitelný obsah.

Vstupné

Je možné ji aplikovat a žádosti jsou průběžně přezkoumávány a akceptovány, a proto je doporučována včasná aplikace. Úspěšní žadatelé projeví touhu přispět k živé komunitě HBX. Všichni žadatelé musí být ve věku 18 let a musí mít dostatečnou znalost anglického jazyka.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Harvard Business School

Poslední aktualizace November 11, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Led. 24, 2019
Dub. 4, 2019
Duration
Délka trvání
4 týdnů
Kombinované
Price
Cena
950 USD
Information
Deadline
Led. 15, 2019
for January start
Locations
Spojené státy americké - Cambridge, Massachusetts
Datum začátku : Led. 24, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 15, 2019
for January start
Datum ukončení Ún. 21, 2019
Datum začátku : Dub. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Mar. 26, 2019
for April start
Datum ukončení May 2, 2019
Dates
Led. 24, 2019
Spojené státy americké - Cambridge, Massachusetts
Termín odevzdání přihlášek Led. 15, 2019
for January start
Datum ukončení Ún. 21, 2019
Dub. 4, 2019
Spojené státy americké - Cambridge, Massachusetts
Termín odevzdání přihlášek Mar. 26, 2019
for April start
Datum ukončení May 2, 2019