Webmaster - Citlivé Web Design Kurz je určen pro studenty s již existující znalosti HTML a CSS, a je ideální pokračovací program pro ty dokončení správce webu HTML a CSS modul pro začátečníky, tento kurz vám vše, co potřebujete vědět učí o citlivý web design (RWD) a poskytuje know-how na vybudování ohromující, reagující webové stránky pomocí nejmodernější HTML5 a CSS3 technologie.

Narůstající počet uživatelů, kteří přistupují k internetu přes chytré telefony a tabletové počítače znamená, že moderní webdesignéři musí vybudovat stránky, které jsou citlivé na velikost obrazovky, automaticky nastavuje obsah, aby vyhovoval zařízení uživatele. Citlivé web design je metodika, která má za cíl poskytnout optimální zážitek ze sledování - snadné čtení a navigaci s minimální velikosti, rýžování, a rolování - v celé řadě zařízení, od počítačových monitorů, přes notebooky a tablety, na chytré telefony. Citlivý webové stránky automaticky přizpůsobuje rozvržení do nastavené uživatelské prostředí pomocí tekutiny, držený podíl na bázi sítí, flexibilní obrázky a CSS3 média dotazy.

Během kurzu, stejně jako učení důležité reagující web design techniky, budete seznámeni s všech důležitých nových HTML5 prvky a přes kouzlo CSS3, budete aplikovat celou řadu speciálních efektů, včetně přechodů, přetváří a animace. Budete žasnout nový HTML5 API, které umožňují například začlenit brilantní drag & drop a geo-umístění mapují zařízení do svých webových stránek, stejně jako univerzální plátno API, které umožňuje vytvářet dva a trojrozměrné grafiky na moucha, tady na vašich webových stránkách.

Kurz se skládá z následujících lekcí:

 • Lekce 1 - Úvod
 • Lekce 2 - Citlivé Web Design
 • Lekce 3 - HTML5 Semantic Elements
 • Lekce 4 - Úvod do CSS3
 • Lekce 5: Styling Content & layout s CSS3
 • Lekce 6 - Styling seznamy a stoly s CSS3
 • Lekce 7 - Stylové HTML5 Forms
 • Lekce 8 - Používání CSS3 k vytvoření speciálních efektů
 • Lekce 9 - Optimalizace a organizování vašeho CSS3 kód
 • Lekce 10 - mocného HTML5 API

Předpoklady

Studenti vyžadují dobrou znalost HTML programování. Tento kurz předpokládá, že jste dokončili stránek - HTML a CSS hřiště nebo studovali HTML na odpovídající úrovni.

Doporučujeme tento kurz je ukončen na PC s operačním systémem Windows nebo na Apple Mac. Protože se jedná o on-line Samozřejmě, že lze přistupovat z libovolného počítače Internet Ready.

Doba trvání a podpora Course

Studenti se mohou zaregistrovat kdykoliv a mají celý rok dokončit svá studia. Máte také přístup k osobním lektorem poštou nebo e-mailem na období 12 měsíců. rozšíření předmětu je možné zakoupit, pokud nechcete dokončit tento kurz v období 12 měsíců. Vzhledem k tomu, kurz je self-studium lze dokončit za pouhých nebo tak dlouho dobu, jak si přejete.

Posouzení

Ty budou posouzeny na práci v kurzu, který je podrobně popsán v učebním materiálům v kurzu. Celoroční vyžaduje vytvořit a předložit webové stránky jako své úkoly. Vaše práce může být poslán zpět do své školitelem e-mailem nebo poštou.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
Distance Learning Centre

Zobraz 24 více kurzů z Distance Learning Centre »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
140 hodin
Kombinované
Price
225 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date