Webmaster - javascript kurz

Všeobecné informace

Popis programu

Webmaster - JavaScript Web Design Kurz byl navržen tak, aby seznámit studenty s JavaScriptu programovací jazyk (Inc. jQuery a AJAX), která úzce integruje s HTML pro tvorbu interaktivních webových stránek. Kurz se skládá z 10 jednotek, které jsou navrženy tak, aby se postupně hromadí a posílit své technické znalosti.

Interaktivní cvičení byly navrženy tak, aby podporovaly učení studenta a možností výběru z více kvízy a úkoly na konci každé lekce slouží k zajištění důkladné pochopení předmětné oblasti. Studenti jsou převzaty krok za krokem lekce s využitím inovativní, interaktivní multimediální počítače založené na tréninkové metody, podporované vyškolené odborníky technické podpory.

Kurz je self-chodil s žádným časovým tlakem na dokončení; student prostě studuje doma nebo v práci, když to dovolí čas. Vzhledem k tomu tréninkový program postupuje student dovednosti JavaScriptu jsou zdokonalovány prostřednictvím zajímavých úkolů, které zahrnují vytvoření celé řady dynamických, interaktivních her, jako minové pole a připojení 4 hry, které jsou náročná na budování a návyková hra.

Konečné přiřazení se skládá z vývoje technicky náročné "Owzat kriketu, kde rozsáhlé JavaScript a jQuery dovednosti získané v průběhu, jsou sdruženy vytvořit úžasnou aplikaci, která budete právem hrdí.

Kurz se skládá z následujících lekcí:

  • Lekce 1 - Začínáme s JavaScriptem
  • Lekce 2 - JavaScript rutiny událostí
  • Lekce 3 - Rozšíření Vašeho JavaScript znalosti
  • Lekce 4 - The Document Object Model
  • Lekce 5 - Zpracování chyb a ladění
  • Lekce 6 - Budování minové pole hry app
  • Lekce 7 - Application Programming Interface
  • Lekce 8 - Úvod do JQuery
  • Lekce 9 - JavaScript Plus
  • Lekce 10 - Sestavení Owzat kriketu.

Po úspěšném absolvování kurzu budou studenti obdrží Distance Learning Centre Webmaster - JavaScript diplom s komplexní zpětnou vazbu a analýzu vašeho hotového díla, stejně jako národně akreditované Otevřené Ocenění Level 4 vydání certifikátu.

Poslední aktualizace Únor 2017

Informace o škole

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing ... Čtěte více

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing our own course materials we are also agents for many other top distance learning providers and currently offer over 250 distance learning courses through the Distance Learning Centre website and we are also an authorised partner for distributing the official CIW Self Study Kits. Méně