Máte-li zájem stát Web Designer, nebo prostě jen chtějí budovat své vlastní webové stránky, nebo třeba internetové stránky pro vaši firmu či organizaci, pak HTML a CSS Webmaster kurz pro začátečníky to je jen kurz pro vás.

Díky tomuto kurzu obdržíte důkladné úvod do platformy HTML a CSS rozvoje, stejně jako úvod do JavaScriptu, což dohromady tvoří Nejsvětější Trojice web design. Dozvíte se, jak vytvořit domovskou stránku ohromující s foto-galerie, inovativní kontaktní formulář, aby vám návštěvníkům, aby vás a vaše vlastní internetový obchod kontaktovat pomocí působivé animace, přechod, a transformační techniky vytvořit vynikající webový obsah.

Kurz zahrnuje následující témata: (i) Začínáme s HTML a CSS; (Ii) komplexní HTML primer pro začátečníky; (Iii) rozsáhlý CSS primer pro ty nový pro CSS; (Iv) validační kód a ladění techniky; (V) seznámení se základními principy návrhu internetových stránek; (Vi) obsahující multimediální prvky do webových stránek; (VII), včetně speciálních efektů, jako jsou textové stíny, a senzační drop-down menu; (VIII) úvod do skriptovacího jazyka JavaScript; (Ix) úvod do mocné HTML5 API; a (x) vytvoření internetového obchodu.

Kurz je v moderním, multimédia, online podobě, a bude průběžně aktualizován web technologie vyvíjí, takže je vždy up-to-date s nejnovějším vývojem. Také po úspěšném absolvování kurzu student obdrží celostátně uznávané Otevřené ocenění na úrovni certificate 3 s 8 Otevřené Awards úvěrů.

Kurz se skládá z následujících lekcí:

 • Lekce 1 - Začínáme
 • Lekce 2 - An HTML Primer pro začátečníky
 • Lekce 3 - A CSS Primer pro začátečníky
 • Lekce 4 - Validation Code a ladění
 • Lekce 5 - Úvod do Web Design
 • Lekce 6 - Zahrnutí Multimedia
 • Lekce 7 - zavedení speciálních efektů
 • Lekce 8 - Úvod do JavaScriptu
 • Lekce 9 - Úvod do HTML5 API
 • Lekce 10 - Vytvoření Online obchod

Požadavky na software

Webmaster - HTML a CSS kurz může být dokončena na PC s operačním systémem Windows nebo na počítači Apple Mac. Kurz obsahuje odkazy na různé softwarové balíky, ačkoli jediný software potřebný skutečně dokončit tento kurz je Notepad ++ (nebo ekvivalentní textový editor) a HTML5 kompatibilní prohlížeč. Doporučujeme Google Chrome jako nejvhodnější prohlížeč pro absolvování kurzu, ale studenti měli také vyzkoušet své webové stránky v jiných prohlížečích, jako Firefox, Internet Explorer, EDGE, Safari a Opera.

Předpoklady

Neexistují žádné zvláštní požadavky pro vstup, i když se doporučuje, aby studenti mají dobré znalosti práce s počítačem, odbornou znalost pomocí textových editorů, zkušenosti stahování a instalace softwarových balíků, základní znalost souboru zip softwaru a zkušenosti s používáním webových prohlížečů a e-mailový software.

Doba trvání a podpora Course

Studenti se mohou zaregistrovat kdykoli za plně podporovaného výučního průkazu jednoleté a bude mít stálý přístup k osobním lektorem prostřednictvím e-mailu. Vzhledem k tomu, kurz je samostudium, můžete dokončit za pouhých nebo tak dlouho dobu, jak si přejete lhůtě licenční jeden rok.

Posouzení

Ty budou hodnoceny na základě dokončených úkolů obsažených ve vzdělávacím programu. Celoroční práce se skládá z jednotlivých webových stránek. Vaše práce může být odeslán do svého školitelem e-mailem nebo poštou po ukončení tréninku.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
Distance Learning Centre

Zobraz 24 více kurzů z Distance Learning Centre »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
120 hodin
Kombinované
Price
225 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date