nejprodávanější Webmaster Buy distanční vzdělávání střediska - HTML a CSS kurz, Webmaster - Citlivé Web Design hřiště a webmaster - kurz JavaScript pouze £ 475,00.

Web design Professional Bundle se skládá z následujících kroků: Webmaster - Webmaster HTML a CSS kurz distančního vzdělávání střediska - HTML a CSS kurz vás krok za krokem pomocí vybudování vysoce kvalitních webových stránek, zatímco výuky základů designu webových stránek pomocí HTML programování a kaskádové styly (CSS).

V průběhu kurzu budete mít tvůrčí zkušenosti z rozvojových webových stránek multi-mediálních a naučí se využívat specializované produkty, jako jsou Adobe Flash, Dreamweaver a Photoshop a ShopFactory Pro, postupně staví na zkušenostech a nakonec navrhování a vytváření vysoce kvalitní profesionální jejich vlastní.

Webmaster - Webmaster JavaScript kurz distančního vzdělávání střediska - JavaScript Advanced webových stránek Design hřiště je plně podporován, self-chodil po vzdělávací program pro ty, kteří chtějí začít s novou kariéru jako webový programátor nebo ty, kteří prostě chtějí být schopni vybudovat pokročilé obchodně- kvalitní webové stránky. Webmaster - JavaScript tréninkový program byl navržen tak, aby vám představil základy JavaScriptu (objektově založené na event-driven Web programovacího jazyka), který těsně integruje s HTML, a dá vám chápou důležitost JavaScript, jQuery a AJAX ,

V rámci kurzu budete vytvářet interaktivní hry JavaScriptu. WEBMASTER - RESPONSIVE WEB DESIGN TRAŤ Webmaster - Citlivé Web Design Kurz je určen pro studenty s již existující znalosti HTML a CSS, a je ideální pokračovací program pro ty dokončení správce webu HTML a CSS modul pro začátečníky, tento kurz učí vám vše, co potřebujete vědět o citlivý web design (RWD), a poskytuje know-how na vybudování ohromující, reagující webové stránky pomocí nejmodernější HTML5 a CSS3 technologie. Po úspěšném absolvování kurzů budou studenti obdrží na základě otevřených Ocenění Ocenění certifikátů:

  • Otevřená Ocenění Webmaster - HTML a CSS Level 3 Certificate Award (8 otevřených Ocenění Credits).
  • Otevřené Ocenění Webmaster - Level 4 Award JavaScript Certificate (9 Otevřené Ocenění Credits).
  • Otevřená Ocenění Webmaster - Citlivé Web Design Award Level 4 Certificate (9 Otevřené Ocenění Credits).
Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Distance Learning Centre

Zobraz 24 více kurzů z Distance Learning Centre »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Srp 2019
Duration
480 hodin
Kombinované
Price
475 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date