Vysokoškolský titul z práva životního prostředí

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Tento oficiální magisterský titul vám poskytuje základní a specifické znalosti práva životního prostředí. Zvláštní pozornost věnuje různým odvětvím oboru a zabývá se také různými nelegálními subjekty, které se týkají technických, geografických, ekonomických a obchodních aspektů životního prostředí.

Tento magisterský program byl akreditován národní agenturou pro kvalitu se značkou Excellence, nejvyšší ve španělském univerzitním systému.

AQU Excel·lència MUDA

Přestože se jedná o online program, ve druhém semestru druhého kurzu je povinná a osobní stáž.

Jazyk programu je španělština, takže musíte prokázat znalost tohoto jazyka, aby byl přijat.

Kariérní možnosti

Interdisciplinární povaha vysokoškolského magisterského titulu v oblasti práva životního prostředí vám dává šanci získat přístup k široké škále profesí. Můžete se také rozhodnout pokračovat v akademickém vzdělávání zapsáním do doktorského programu Právo. Mezi kariérní příležitosti, které se jim nabízejí, patří:

  • Veřejná správa (městské rady, provinční rady, okresní rady, obchodní komory a další orgány): pracují jako experti na ochranu životního prostředí.
  • Nevládní organizace: poskytování technického a právního poradenství.
  • Soukromé společnosti: poskytování technického a právního poradenství.
  • Obhajoba životního prostředí: poskytování technického a právního poradenství; zmierování životního prostředí a zprostředkování.
  • Konzultace a audity v oblasti životního prostředí.
  • Environmentální žurnalistika.
  • Environmentální výzkum a doktorské studium.
  • Environmentální vzdělávání.
  • Výuka a výzkum na univerzitách a dalších výzkumných střediscích.

Přijetí

Magisterský program je určen pro studenty s předchozím vzděláváním v oblasti práva, politických věd a veřejné správy, veřejné správy a správy ekonomiky, žurnalistiky, obchodních studií, pracovních studií, obchodních věd a dalších souvisejících oborech.

Obecně platí, že magisterský titul může být užitečný pro absolventy v jiných oblastech společenských věd a také v environmentálních vědách a biologii. Magisterský titul je vhodný také pro uchazeče pocházející z jiných oborů znalostí a jeho profesní a profesní praxi hodlá přidat nové akademické znalosti a více dovedností a kvalifikací.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

We are a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment.

We are a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment. Méně
Tarragona , Tarragona , Tarragona , Reusi , Tarragona , Tarragona , Reusi , Tarragona , Tarragona , Tarragona , Tarragona , Tarragona + 11 Více Méně