Vyjednávací program

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Tento vysoce interaktivní, šestitýdenní kurz vás naučí praktickým dovednostem, akademickým rámcům a teoretickému náhledu, jak zvýšit vaše vyjednávací schopnosti, důvěru a úspěch. Pod vedením odborných akademických pracovníků a vedoucích pracovníků v oboru LSE si své vyjednávací dovednosti vytvoříte prostřednictvím praktických cvičení v reálném světě a přímých online jednání.

Po absolvování tohoto kurzu online certifikátů se můžete odejít:

  • Široká škála osvědčených vyjednávacích strategií a technik
  • Zvýšené sebevědomí o vašem vlastním stylu vyjednávání a o tom, jak ho využít k úspěšnému vyjednávání
  • Plán osobního rozvoje, který zachycuje vaše učení, zpětnou vazbu a dovednosti získané během kurzu

Struktura kurzu

London School of Economics and Political Science (LSE) spolupracuje s GetSmarter, značkou 2U, Inc., aby vytvořila novou třídu zážitků z učení - takovou, která je poutavá, kolaborativní a dostupná. Využijte výhod modelu učení na částečný úvazek (7-10 hodin týdně) a podpory Success Manager, protože získáte certifikát způsobilosti LSE.

Prostřednictvím rozmanité sbírky studijních zdrojů budete schopni rozpoznat a reagovat na různé styly vyjednávání, strategie a techniky. Během vyjednávacích cvičení v reálném světě získáte příležitost rozvinout silné a praktické vyjednávací schopnosti.

Moduly jsou vydávány každý týden, což umožňuje flexibilní, ale strukturovaný přístup k učení.

Témata zahrnutá v kurzu zahrnují:

  • Základní pojmy vyjednávání
  • Vyjednávací strategie
  • Principed vyjednávání
  • Kreativita a emoce při vyjednávání
  • Kultura, moc a vliv při vyjednávání
  • Budoucnost vyjednávání

Stáhněte si prospekt svého kurzu a zjistěte více.

Stáhněte prospekt

Kdo bude mít prospěch?

Jednotlivci na jakékoli úrovni organizace budou mít prospěch z rozvoje svých vyjednávacích schopností a důvěry, aby se stali vlivnějšími, přesvědčivějšími a působivějšími. Vyjednávání je klíčovou dovedností každého profesionálního pracovníka: denně je vyžadováno uzavírání obchodů, posilování vztahů a řešení konfliktů. Dovednosti a techniky učené v tomto programu budou přínosem jak pro začínající, tak pro zkušené obchodní profesionály.

Jak se registrovat

Pro tento online kurz nejsou žádné registrační poplatky ani akademické předpoklady. Je k dispozici pracovním profesionálům bez ohledu na místo, akademické studium nebo pracovní zkušenosti. Abyste však mohli absolvovat kurz, budete potřebovat aktuální e-mailový účet a přístup k počítači a internetu, stejně jako k čtečce PDF. Možná budete muset prohlížet prezentace Microsoft PowerPoint a číst a vytvářet dokumenty v aplikaci Microsoft Word nebo Excel.

Zaregistrujte se nyní!

Nejčastější dotazy

Tento kurz je prezentován výhradně online ve spolupráci s lídrem v online vzdělávání, GetSmarter . Podívejte se na program vyjednávání, kde se dozvíte více o nadcházejících termínech kurzu, ceně kurzu a další.

Stáhněte si svůj prospekt a dozvíte se více o tomto online kurzu certifikátů.

Budu mít čas?

Učební model GetSmarteru je navržen tak, aby vám jako pracovnímu profesionálovi pomohl zlepšit vaše dovednosti, aniž by došlo ke kompromisům v oblasti pracovních a rodinných povinností. Kurz je rozdělen do týdenních, spravovatelných modulů s přírůstkovými lhůtami, které vám pomohou udržet tempo po celou dobu trvání kurzu a umožňují vám flexibilitu pracovat, když vám nejlépe vyhovuje. Máte také přístup k vašemu Správci úspěchů, který vám pomůže stanovit cíle, sledovat klíčové milníky, spravovat váš čas a provádět veškerá administrativní dotazy, které byste mohli mít.

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte:

+44 2038 568 850
lseonline@getsmarter.com

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The London School of Economics and Political Science (LSE), one of the foremost social science universities in the world, seeks to improve society by addressing real-world issues and understanding the ... Čtěte více

The London School of Economics and Political Science (LSE), one of the foremost social science universities in the world, seeks to improve society by addressing real-world issues and understanding the causes of things. Using a dynamic and diverse approach to learning, LSE provides cutting-edge research and works with renowned academic experts. Méně
Přejít na web školy