El Vysokoškolský diplom v oboru řízení Má vůdce a referenční programu, s neobyčejně praktickou vizi a současného vyučování na základě teoretických a případových studií, poskytuje profesionálům se zájmem iniciativy v rámci různých profesních oblastech.

Program, který sleduje vývoj ve směru podniku jakožto orgánu kapitalistického systému tržního hospodářství, nebo je popsáno proto, vzhledem k tomu, že společnost má konkrétní původ a odpovídající vývoj, od konfigurace a jednoduchý model , současná situace komplexnosti, tyto údaje, které tvoří dokonalou přípravu v oblasti řízení a plné poznání poskytované studium postgraduální.

Pro zahraniční studenty vykonávat své Školení Online:

Diplomy a tituly vydané EBE Španělsku Business School pro zahraniční studenty, kteří dělají jejich školení on bude přesně stejný název jako studenty, kteří dělají svou teoretickou výuku. Být identický obsah jsou prezentovány řádně ověřeny řídícím orgánem školy a akreditaci u pečeť apostilou.

Absolvent top management - rozvoj vzdělávání a studijním absolvent

Skládá vedení a mechanismus funkční řízení firmy, musíte zahrnout správné znalosti ze všech oblastí, které jej činí. Z úrovně znalostí rozvoje podnikání a lidských zdrojů, kompletní systémy pro správu dat, marketing a finance.

Specifické školení je vyžadováno pro každou oblast, a byl vůdce v každé je životně důležitý pro správný směr při vedení týmu a vysoký výkon.

Vertikální systémy řízení, s předčíslím na horizontální režimy jsou inovace její struktury, definovat komplexní strategii a implementaci, kde všechny oblasti brát revoluční aktuální aktivní účast.

CÍLE

Díky studiu postgraduálního v managementu, student použití různých obchodních nástrojů a rozhodování jsou cvičeni vždy z manažerského pohledu, přináší o znalostech a schopnostech dostatečně prokázána v minulých letech, kde trénoval s rozvoj dovedností, schopností a analytické schopnosti a řízení a vedení tréninku, který byl absolvent poskytuje komplexní, což je konkurenceschopnost znalosti společnost, účinnost, vývoj technik a dalších aspektů spojených s procesem hodnocení projektu a realizace podnikatelských záměrů.

Program se vyučuje na:
španělština

Zobraz 4 více kurzů z EBES Escuela Business Espana »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2019
Zář 2019
Duration
4 - 6 měsíců
Kombinované
Price
- Místo toho 3.000 € stipendium pouze 799 €
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date