Virtuální specializace v oboru Business Administration

EAN University

Popis programu

Read the Official Description

Virtuální specializace v oboru Business Administration

EAN University

Virtuální Specializace v oboru Business Administration

&nbsp

"Virtuální Specializace v oboru Business Administration na Universidad EAN je jedním z akademických programů poskytovaných vysoké akreditaci podle ACBSP, že tento první univerzitní úrovni v zemi. Díky tomu je jedinečná nabídka v této zemi, pokud jde o postgraduální studium v ​​rámci této procedury distančního vzdělávání s nejdůležitější akreditace úrovni obchodních škol po celém světě.

&nbsp

Cílem programu je posílení schopnosti profesionálů z různých oborů, kteří mají zájem o významné koncepční a praktické přednosti řešit složitost správy a řízení různých typů soukromých, veřejných a neziskových organizací.

&nbsp

Diferenciačním faktorem při Universidad EAN je zapojena do silovým způsobem do specializačního programu, protože absolventi budou mít dovednosti dostatečně rozvíjet strategické myšlení aplikované na globálním kontextu a znovu potvrdit své schopnosti a dovednosti, aby provedla rozvoj podnikání a iniciativu procesy s vysokým smyslem pro etiku a sociální odpovědnost.

&nbsp

Specialista v oboru Business Administration z Universidad EAN může pracovat v první úrovni manažerských pozicích v soukromých, veřejných a neziskových organizací, které vyžadují prioritní rozhodovací procesy týkající se současného managementu, podnikových financí, strategického marketingu a řízení nové modely, které jsou uloženy v celosvětovém měřítku.

&nbsp

Díky této specializaci, Universidad EAN upevnila akademické úrovně tréninku široce použitelné na praktické bázi v rámci organizace, který může také být použito v vysoké úrovni poradenské činnosti k posílení organizačního rozvoje jako zdroje tvořit hodnotu a udržitelnost v dlouhodobém horizontu. "

&nbsp

&nbsp

KOMPETENCE

&nbsp

 • Aplikovat poznatky, strategie a dovednosti potřebné pro správu a řízení veřejné, soukromé nebo neziskové organizace na různých úrovních, kde zaměstnanci mají hlavní odpovědnost za rozhodování.
 • Buďte manažer-vůdce společnosti, oddělení nebo oblast vlivu, což lépe manažerských rozhodnutí
 • Použít pokročilé techniky v oboru Business Administration a řízení v oblasti vzdělávání a vytváření produktivních, vysoce výkonných týmů.
 • Implementovat nové trendy řízení a zvyšování produktivity na základě vývoje lidského talentu a administrativní znalosti podnikových procesů.
 • Usnadnit proces zdokonalování lidského talentu na základě strategií myšlení strojírenství a pokročilých neuro-psychologické techniky.
 • Aplikovat moderní trendy řízení a výsledné strategie pro obchodní procesy pro dosažení lepší řízení organizace.

&nbsp

&nbsp

DALŠÍ VÝHODY

&nbsp

 • Možnost ověřování kredity dokončit další postgraduální programy nabízené Universidad EAN.
 • Přístup tváří v tvář nebo virtuální výukové programy.
 • Možnost dokončení vysokou kvalitu a flexibilní postgraduální program.
 • Mezinárodní potvrzení titulu jako specialista do ACBSP, organizace uznané Chea.

&nbsp

&nbsp

Technologických požadavků

Doporučuje se, aby každý student má pravidelný přístup k počítači s připojením na internet. Minimální požadavky pro přístup k virtuální platformy univerzity jsou: počítač s procesorem Pentium, minimálně 1 GB paměti RAM, širokopásmové připojení k internetu a operační systém používáte systém Windows XP nebo novější.

&nbsp

Universidad EAN využívá areál a virtuální třídě platforem, které umožňují, aby student nejen přístup k různým službám, které jsou nabízeny na univerzitě, ale také umožňují interakci mezi studenty a pedagogy.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Duration
Délka trvání
Information
Deadline
Locations
Kolumbie - Bogotá, Bogota
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Kolumbie - Bogotá, Bogota
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu