Přečtěte si oficiální popis

Virtuální Specializace v oboru Business Administration

&nbsp

"Virtuální Specializace v oboru Business Administration na Universidad EAN je jedním z akademických programů poskytovaných vysoké akreditaci podle ACBSP, že tento první univerzitní úrovni v zemi. Díky tomu je jedinečná nabídka v této zemi, pokud jde o postgraduální studium v ​​rámci této procedury distančního vzdělávání s nejdůležitější akreditace úrovni obchodních škol po celém světě.

&nbsp

Cílem programu je posílení schopnosti profesionálů z různých oborů, kteří mají zájem o významné koncepční a praktické přednosti řešit složitost správy a řízení různých typů soukromých, veřejných a neziskových organizací.

&nbsp

Diferenciačním faktorem při Universidad EAN je zapojena do silovým způsobem do specializačního programu, protože absolventi budou mít dovednosti dostatečně rozvíjet strategické myšlení aplikované na globálním kontextu a znovu potvrdit své schopnosti a dovednosti, aby provedla rozvoj podnikání a iniciativu procesy s vysokým smyslem pro etiku a sociální odpovědnost.

&nbsp

Specialista v oboru Business Administration z Universidad EAN může pracovat v první úrovni manažerských pozicích v soukromých, veřejných a neziskových organizací, které vyžadují prioritní rozhodovací procesy týkající se současného managementu, podnikových financí, strategického marketingu a řízení nové modely, které jsou uloženy v celosvětovém měřítku.

&nbsp

Díky této specializaci, Universidad EAN upevnila akademické úrovně tréninku široce použitelné na praktické bázi v rámci organizace, který může také být použito v vysoké úrovni poradenské činnosti k posílení organizačního rozvoje jako zdroje tvořit hodnotu a udržitelnost v dlouhodobém horizontu. "

&nbsp

&nbsp

KOMPETENCE

&nbsp

  • Aplikovat poznatky, strategie a dovednosti potřebné pro správu a řízení veřejné, soukromé nebo neziskové organizace na různých úrovních, kde zaměstnanci mají hlavní odpovědnost za rozhodování.
  • Buďte manažer-vůdce společnosti, oddělení nebo oblast vlivu, což lépe manažerských rozhodnutí
  • Použít pokročilé techniky v oboru Business Administration a řízení v oblasti vzdělávání a vytváření produktivních, vysoce výkonných týmů.
  • Implementovat nové trendy řízení a zvyšování produktivity na základě vývoje lidského talentu a administrativní znalosti podnikových procesů.
  • Usnadnit proces zdokonalování lidského talentu na základě strategií myšlení strojírenství a pokročilých neuro-psychologické techniky.
  • Aplikovat moderní trendy řízení a výsledné strategie pro obchodní procesy pro dosažení lepší řízení organizace.

&nbsp

&nbsp

DALŠÍ VÝHODY

&nbsp

  • Možnost ověřování kredity dokončit další postgraduální programy nabízené Universidad EAN.
  • Přístup tváří v tvář nebo virtuální výukové programy.
  • Možnost dokončení vysokou kvalitu a flexibilní postgraduální program.
  • Mezinárodní potvrzení titulu jako specialista do ACBSP, organizace uznané Chea.

&nbsp

&nbsp

Technologických požadavků

Doporučuje se, aby každý student má pravidelný přístup k počítači s připojením na internet. Minimální požadavky pro přístup k virtuální platformy univerzity jsou: počítač s procesorem Pentium, minimálně 1 GB paměti RAM, širokopásmové připojení k internetu a operační systém používáte systém Windows XP nebo novější.

&nbsp

Universidad EAN využívá areál a virtuální třídě platforem, které umožňují, aby student nejen přístup k různým službám, které jsou nabízeny na univerzitě, ale také umožňují interakci mezi studenty a pedagogy.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 12 více kurzů z EAN University »

This course is Online forma
Start Date
Led. 2020
Duration
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led. 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led. 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date