Read the Official Description

VideoConference Course One to One:

Učte se anglicky nebo francouzsky pohodlně doma, každý den a kdykoliv budete chtít.

  • 12/24/26 hodin výuky prostřednictvím videokonference
  • 3/6/9 měsíců přístupu k online vzdělávací platformě.
  • Moduly 1/2/3 (ekvivalentní přibližně 60 hodin studia).

Cambridge Institute nabízí moduly z úrovně A1.I až C1.III v angličtině (Společný evropský referenční rámec).

Francouzština z úrovně A1.I na B2.II (Společný evropský referenční rámec).

* Po zakoupení kurzu byste si měli zvolit jazyk, abyste zjistili, který modul odpovídá vašim znalostem.

Videokonferenční kurz:

Tato metoda vám dává příležitost procvičit vaši angličtinu komunikovat s učitelem a dalšími studenty během jedné hodiny týdně. Obecně budete mít k dispozici 12 kurzů pro zlepšení angličtiny. Můžete si vybrat mezi pondělí, úterý, středu, čtvrtek a pátek. Také si můžete vybrat nejvhodnější časové pásmo: 01: 00-04: 00, 04: 00-07: 00, 7: 00-10: 00, 10: 00-13: 00, 13: 00-16: 00, 16: 00-19: 00, 19: 00-21: 00, 22: 00-01: 00.

Online kurz:

Tento kurz angličtiny zahrnuje čtyři jazykové dovednosti: čtení, psaní, mluvení a poslech prostřednictvím textových, video a interaktivních cvičení, které systém automaticky koriguje. Tento kurz by měl být předán na naší online platformě, která nabízí jednotky na různá témata, jejichž míra obtížnosti se zvyšuje podle úrovně angličtiny, kterou každý student získává. Kurz zahrnuje: výukové a zvukové materiály, sekci zpráv, odkazy na některé z nejdůležitějších webových stránek v anglickém jazyce a slovník, který přeloží všechna slova a výrazy.

Po absolvování kurzu bude student muset absolvovat zkoušku, po které obdrží certifikát s uvedenou úrovní angličtiny. Cena certifikátu je 9 eur a je zaslána e-mailem.

Funkce:

Videokonferenční kurz je poskytován prostřednictvím platformy WEBEX. On-line kurzy jsou poskytovány prostřednictvím naší interaktivní platformy ENGLISH ONLINE, která vám dává možnost naučit se struktuře a gramatice angličtiny pomocí audiovizuálního materiálu, interaktivních cvičení, slovní zásoby a idiomatických frází. Online učební platforma je interaktivní a personalizovaná a zlepšuje vaši angličtinu pomocí tří způsobů studia: Prozkoumejte, procvičujte a testujte. Tento kurz je doporučen pro přípravu mezinárodně uznávaných testů, které osvědčují znalost angličtiny (např. TOEFL, TOEIC, ALTE UCLES, IELTS a Rada Evropy). Cvičení jsou založeny na multimediálních aplikacích. Učitelé a osobní trenéři poskytují potřebné nástroje pro individuální školení, následné sledování a hodnocení. Aby si student mohl zvolit nejvhodnější učební program, měl by předložit počáteční test pro hodnocení znalostí angličtiny.

Program taught in:
Angličtina
Last updated October 17, 2018
This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
Request Info
Part-time
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date