Vedení v organizacích Online MBA

Alliant International Univeristy School of Management

Popis programu

Read the Official Description

Vedení v organizacích Online MBA

Alliant International Univeristy School of Management

Vedení v organizacích Online MBA

On-line MBA Koncentrace: Vedení v organizacích

Existuje mnoho manažerů v podnikatelském světě-lidi s dovedností a schopností potřebných k přímé týmy a kontrolní založena procesů. Tam jsou méně vůdci. Lídři v rámci organizace poskytnout dlouhodobou vizi, vymyslet kreativní řešení problémů, a nové obzory pro jejich týmy, firmy, či odvětví. Chcete-li otevřít novou fázi možnosti ve své profesionální kariéře, zvolte vedoucí postavení v koncentraci Organizace pro vaše Online MBA programu.

Tento mezioborový možnost soustředění čerpá na dovednosti a znalosti z oblasti řízení, organizačního rozvoje, business intelligence a analýzu zlepšit svůj výkon jako vůdce pro široké spektrum průmyslových odvětví a aplikací.

Co můžete dělat s touto Koncentrace

Jako absolvent Online MBA s koncentrací ve vedení v organizacích, můžete předem svůj potenciál v rámci svého aktuálního organizace, nebo připravit nové příležitosti ve společnosti, které hledají inovativní, "intrapreneurial" vůdci.

Kurzy v tuto koncentraci

  • Současné přístupy k vedení
  • Organizační změny a rozvoj
  • podnikání
  • Přístupy k řízení inovací a tvořivosti

Přijímací Požadavky - Alliant School of Management MBA

Přijímací řízení do Online MBA v Alliant School of Management se koná šestkrát ročně. Uvítáme aplikací z bakalářských studijních absolventů, kteří se zúčastnili regionálně akreditované amerických univerzit nebo mezinárodní ekvivalent. Pokud vaše bakalářský titul byl v disciplíně nesouvisí s podnikání nebo řízení, může být požadováno, aby přijaly další nadace kurzy před zahájením svůj program MBA.

Nechceme požadovat, aby žadatelé mít Graduate Management přijímací test (GMAT), předtím, než se obrátí na School of Management, i když budeme uvažovat o skóre, pokud jste si vzali test. Uchazeči, kteří nepředloží na GMAT skóre se bude muset provést rozhovor s naším přijímací personálem. Kromě toho, uchazeči s kumulativní vysokoškoláka GPA níže 2,75ar pravděpodobně vyžadovat katedrovou schválení pro přijetí.

Požadavky a aplikaci materiálů

Stupeň: Čtyřleté bakalářské vzdělání nebo jeho ekvivalent z akreditované univerzity. Požadujeme minimální GPA 2.75. Studenti s nižším GPAs lze posuzovat individuálně, na základě jejich pracovní zkušenosti, profesionální certifikace, atd

Esej: Osobní prohlášení, založený kolem následujících témat (nepřekračují více než 250 slov za téma):

  • Popište jeden z vašich profesních úspěchů a jak to dopad na společnosti, pro kterou pracovat pro;
  • Popište náročné profesní situaci, jak jste s ním zacházel, a to, co si přejete, by udělal jinak;
  • Jaké jsou vaše cíle postgraduální škole? Jak se absolvent titul vám pomohou při dosažení těchto cílů?

Shrnutí: Aktuální životopis.

Angličtina Jazykové znalosti (International Student Only): Anglický jazyk odborné způsobilosti musí být prokázáno žadatelé dosud vzdělávají v angličtině. Minimální TOEFL skóre 550 papír / 213 počítače / 80 internet nebo ekvivalent.

Koneckonců dokumentace přezkoumána, bude programový ředitel MBA zvážit své žádosti o přijetí. Rozhodnutí programového ředitele jsou konečná.

Staňte se součástí Alliant Dědictví úspěchu

Od roku 1952, Alliant School of Management program MBA byl vytvářet vůdci a inovátorů obchodním potřebám. Zjistěte, jak můžete předem svou kariéru s naší Online MBA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Alliant je soukromá univerzita akreditována západní Sdružení škol a vysokých škol (WASC). Jsme zaměstnavatelem podporujícím rovné příležitosti a pedagog.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - San Diego, California
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Spojené státy americké - San Diego, California
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu