Vývoj webových aplikací

Všeobecné informace

Popis programu

Celý den, pět dní v týdnu. Každodenní živá výuka, online odkudkoliv, kde pracuje.

Přestávka do vývoje webu za 13 týdnů

Naše přísná a interaktivní virtuální třída vám pomůže rozvíjet dovednosti, které potřebujete k tomu, abyste se stali plnohodnotným webovým vývojářem.

Zažijte GA Campus, prakticky

Naučte se stejný časově testovaný učební plán, který dokončil více než 3 000 absolventů školního areálu, přizpůsobených pro živé a online vzdělávání.

Získat kvalifikaci

Nejmodernější dovednosti Master technologií, jako JavaScript, Git a Rails, při vytváření profesionálního portfolia reálných webových stránek a datově řízených aplikací.

Získejte najat

Spusťte svou novou kariéru s pomocí oddaného kariérového trenéra, který vás bude vést každým krokem.

Náš vlajkový kurz přichází k vám

Díky naší špičkové vzdělávací online platformě získáte plnohodnotný zážitek z učebny - přizpůsobený pro živé, vzdálené učení - odkudkoli si vyberete.

Zapojte se

Mikro-přednášky, interaktivní skupinová práce a poměr učitelů ke studentům 6: 1 jsou navrženy tak, aby vás upoutaly pozornost a pomohly vám zůstat na vrcholu učebních osnov.

Live Communication

Zeptejte se na otázky, získávejte zpětnou vazbu a komunikujte se svými spolužáky a TA - to vše v reálném čase. Zapojte se různými způsoby, včetně živého rozhovoru, hlasu a videa, abyste mohli pracovat na porozumění, řešeních a projektech.

Simulace na pracovišti

Na vašem vyhrazeném pracovním prostoru budete mít zkušenosti s tím, jak pracovat a spolupracovat jako vývojář v interaktivním prostředí pro kódování v reálném světě.

Podpora kariéry

Využijte naši globální síť zaměstnavatelů s více než 2 000 partnery najímání a pracujte s vaším kariérovým trenérem, abyste vytvořili strategii hledání zaměstnání, která vám pomůže získat zaměstnání.

Percenty absolventů: WeWork

Grafy WDIR dostanou tři měsíce zdarma. Jsme členy společnosti WeWork. Vychutnejte si kurátorské místní události, spojte se s globální komunitou odborníků a služeb a rezervujte pracovní prostor na 100 místech po celém světě.

Co se dozvíte

Učíme si dovednosti, které potřebujete, abyste zahájili svou kariéru jako vývojář a celoživotní žák. Od základů programování až po spouštění plnohodnotných webových aplikací se naučíte řešit problémy s kódem při uplatňování osvědčených postupů v prostředí spolupráce.

Základy programování

Pochopte, jak nastavit vývojové prostředí, pracovat efektivně jako vývojář a úspěšně realizovat své projekty. Naučte se základy programování spolu se základy výpočetní techniky, sítí a datových struktur.

Základy vývoje produktu

Definujte, co by měl uživatel s vaší aplikací udělat, vhodně modelovat data, vytvářet jednoduché drátové rámce a naučit se sledovat proces kolaborace při vývoji pomocí řízení verzí.

Rozvoj webových stránek na frontě

Předtím, než začnete pracovat s nejmodernějšími knihovnami a rámci, získáte znalosti o tom, jak psát vysoce kvalitní kód JavaScript. Naučte se vytvářet dynamickou front-end webové aplikace pomocí moderní knihovny JavaScript a pomocí CSS rozvržení a styl aplikace.

Vývoj webových aplikací

Vytvořte webové aplikace od základů pomocí Ruby on Rails, moderního webového jazyka a MVC frameworku. Vytvářejte API kvality pomocí nástroje Node.js a integrujte do svého projektu data z jiných aplikací (například Twitter nebo Yelp).

Práce s týmy

Naučte se spolupracovat s ostatními na vytváření vysoce kvalitního softwaru, když pracujete s týmem při vývoji, údržbě, změně a zabezpečení aplikace.

Studentský život

Získejte plnou výuku ve třídě a komunitě prostřednictvím kombinace prezentací, interaktivních laboratoří a spolupráce na projektech. Žádné dva dny nevypadají přesně stejně, ale tady je příklad toho, jak může vypadat váš den.

Vytvořte své portfolio

Budete dokončovat několik projektů, včetně primárního portfolia projektu, který vám pomůže zahájit hledání práce s důvěrou.

Kariérové ​​poradenství

Poskytujeme všem našim absolventům absolventům přístup k školení o připravenosti na práci, příležitostem k vylepšení nových dovedností a vazbám na zaměstnavatele.

Kariérní koučování

Optimalizujte svůj životopis s podporou kariéry online kariéry.

Pracujte jednotlivě a vyvíjejte vlastní strategii vyhledávání zaměstnání.

Job Prep

Naučte se techniky a strategie, které vám pomohou připravit se na rozhovory.

Vytvořte si sadu nástrojů pro vyhledávání pracovních příležitostí v řadě on-line workshopů.

Příležitosti pro vytváření sítí

Vstupte do naší sítě zaměstnavatelů prostřednictvím exkluzivního pracovního místa společnosti GA.

Spojte se s více než 25 000 absolventy v naší rostoucí absolventské síti.

Financujte svou budoucnost

Potřebujete platbu? Naše možnosti financování vám umožňují zaměřit se na své cíle namísto bariér, které vám brání v dosažení těchto cílů.

Stoupat

Požádejte o 3letou půjčku založenou na zásluhách s pevnou úrokovou sazbou¹ pro vaše výukové a životní náklady. Současné příjmy, které nejsou zahrnuty do schválení financování pro ponoření studentů.

¹Musí být občan USA nebo stálý obyvatel; schválení prozatímního pobytu.
Možnosti financování se v jednotlivých trzích liší a jsou k dispozici pouze studentům, kteří jsou přijímáni do našich programů.
Další informace získáte od místního policejního důstojníka.

Poslední aktualizace Led 2018

Informace o škole

General Assembly is a pioneer in education and career transformation, specializing in today’s most in-demand skills. The leading source for training, staffing, and career transitions, we foster a flou ... Čtěte více

General Assembly is a pioneer in education and career transformation, specializing in today’s most in-demand skills. The leading source for training, staffing, and career transitions, we foster a flourishing community of professionals pursuing careers they love. Méně
New York , Atlanta , Austin , Boston , Chicago , Dallas , Denver , Los Angeles , Santa Monica , Irvine , New York , Prozřetelnost , San Francisco , San Jose , Seattle , Washington , Arlington , Londýn , Hongkong , Singapur , Brisbane , Melbourne , Sydney , USA online + 23 Více Méně