Výpočetní technika BSc (Hons) (správa informací)

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

Online program BSc (Hons) Computing (Information Management) Arden University vám poskytne dovednosti a znalosti potřebné k tomu, aby vám pomohl učinit další krok ve vaší kariéře. Tento titul BSc (Hons) Computing (Information Management) vám pomůže rozvinout vaše porozumění základním výpočetním principům a současným nástrojům používaným pro správu komplexních informačních systémů.

Flexibilní studijní režim společnosti Arden vám umožňuje rozvíjet vaše profesionální počítačové a IT znalosti kolem vašich stávajících závazků. Tento program vám vybaví dovednosti potřebné k úspěchu v oblasti výpočetní techniky a pomůže vám přiblížit se vašim profesním cílům.

Celá řada programů, které nabízí Arden, se silně zaměřuje na zaměstnatelnost, praktické dovednosti a profesní úspěch. Tento program byl navržen tak, aby vám pomohl vyvinout a spravovat software pro řadu profesionálních cílů, se zvláštním zaměřením na správu informací.

Moduly kurzu

Úroveň 4

Profesionální vývoj
Tento modul je navržen tak, aby posílil vaše osobní a profesionální povědomí a pomohl vám vyvinout strategie pro pracoviště. Prozkoumáte komunikační schopnosti, styly učení a schopnosti řešit problémy.

Počítačová technologie
Získáte přehled o návrhu systému, hardwaru, softwaru a základech sítí. Tento modul se prakticky podívá na budování a údržbu počítačových systémů a uspokojování potřeb uživatelů.

Design webových stránek
Během tohoto modulu objevíte technologie a techniky, které vedou k tvorbě webových stránek. Zjistěte více o přístupnosti, použitelnosti, zásadách skvělého designu a způsobu práce s různými prohlížeči.

Informační systémy v organizacích
Tento modul se zabývá způsoby, jak můžete sbírat data, určovat, jaká data potřebujete a co z nich chcete získat, aby vaše organizace získala výhodu.

Návrh databáze
Dozvíte se o „návrhu relační databáze“ s tímto modulem, který popisuje, jak vytvořit inteligentní databázi, která je bezpečná, robustní a umožňuje snadný přístup.

Softwarové inženýrství
Pokryjete celou řadu různých programovacích a inženýrských přístupů, které vám pomohou určit, co váš zákazník potřebuje a jak pro ně vyvinout software. Cestou se setkáte s procesy kvality, které zajistí, že vše bude v souladu s nejlepší praxí.

Úroveň 5

Programování
Seznámíte se s objektově orientovanými systémy, středem většiny programovacích jazyků, a zvládnete design třídy. Poté pomocí technik dědičnosti a agregace otestujte své dovednosti vývojem vlastních aplikací.

Analýza a návrh systémů
Naučte se analytické a designové techniky, které vám pomohou určit, kdo jsou vaši zákazníci a co potřebují. Budete používat metody zjišťování faktů, jako jsou fokusní skupiny, dotazníky a rozhovory, a kriticky se dívat na systémy a různé modely životního cyklu.

Implementace databáze
Rozšiříte své teoretické znalosti relačních databází a aplikujete více praktických dovedností. Tento modul se zabývá návrhem, programováním a vývojem databází a jejich uváděním do praxe v podnikání.

Datová komunikace
Jakmile shromáždíte všechna svá data a vytvoříte pro ně vhodnou databázi, je třeba tyto informace přenést na požadované místo. V tomto modulu zjistíte, jak se data pohybují po síti.

Systémy jakosti v IT
Normy kvality stanoví Mezinárodní organizace pro normalizaci (ISO). Tento modul vysvětlí kódy ISO důležité pro IT průmysl, jak dodat zlatý standard kvality a co se může pokazit.

Strategické informační systémy
Tento modul vám pomůže porozumět základním pojmům informačních systémů a způsobu, jakým se používají pro řízení podniků. Tento modul vás seznámí s požadavky na informace pro různé obchodní funkce. Porovnáte a porovnáte informační systémy a posoudíte spolehlivost shromážděných dat.

Úroveň 6

Management v IT
Zjistíte, co to znamená být manažerem v oblasti IT a technologií. Tento modul se zaměřuje na to, jak outsourcingovat, jednat s dodavateli a konzultanty, řídit své vlastní oddělení a zapadat do podnikání, když prozkoumáte další kroky.

Zabezpečení počítačových systémů
Když se podíváte na počítačovou kriminalitu a zákon, dozvíte se o slabých místech, která nechávají systémy a jednotlivce zranitelné vůči útoku. Tento modul vám umožní seznámit se s kryptografií, základem důležité počítačové bezpečnosti.

Současné trendy v síťování
V tomto neustále se vyvíjejícím modulu se podíváte na špičkové technologie a jejich účinky na lidi. Vyhodnotíte, zda se nové výrobky zlepšují oproti starým, a posoudíte dopad inovací v odvětví komunikací.

Pokročilé koncepty databáze
Získejte přehled o nejnovějším teoretickém a praktickém vývoji databázové technologie úvodem do účelových databází využívajících pokročilé technologie. Rovněž prozkoumáte techniky, jak navrhnout a vyvinout datový sklad, který lze použít k vedení rozhodnutí o správě v tomto modulu.

Výpočtový projekt
Budete mít možnost se vyrovnat s experimentem, vyšetřováním nebo praktickou prací pro váš poslední velký projekt. Budete požádáni, abyste podpořili svůj projekt akademickou prací a technikou, a my vás vyzveme, abyste shromažďovali svá vlastní data prostřednictvím průzkumů a rozhovorů.

Průmyslové partnerství

Když se zapíšete do kurzu BSc (Hons) Computing (Information Management) , budete mít možnost účastnit se následujících programů rozvoje obchodních dovedností.

121485_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.29.png

Cisco Networking Academy

Získejte skutečný základ v dnešních nejcennějších technických dovednostech. Používejte skutečné vybavení, software a simulátory k získání technických znalostí v alespoň 1 nebo 2 vysoce náročných pracovních oblastech.

121484_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.15.png

Salesforce Trailheads

Na výběr je 140 stezek a 520 odznaků, které pokrývají mnoho aspektů podnikání, výpočetní techniky a použití nástroje Salesforce jako nástroje pro správu.

121486_Skjermbilde2019-09-19kl.16.05.44.png

Amazon Web Services

S rostoucí poptávkou po cloudových zaměstnancích poskytuje AWS Educate akademickou bránu pro další generaci profesionálů v oblasti IT a cloudu.

Jak to funguje?

Účast s našimi průmyslovými partnery je zcela dobrovolná. Vaše účast nebo rozhodnutí neštudovat tyto další doplňky nebudou mít žádný vliv na váš titul ani na získané známky.

Co říkají naši studenti:

7_Ap_Rp_jtedoLiy4EUKj1dYDrxz9gewCkJBs3mBtnNkEDB5BtDcddrT1rmchAIYfg4eViyNhMZKkOuJDuloUrvUYqeB2B9h6xoNnDJxropb_EuWDTAyicQL0PdrQ6qrT4H32IA-

"Užil jsem si svůj čas studováním online, nemusíte se bát fyzického chodit do školy." Můžete zůstat doma nebo jít do kavárny, můžete studovat kdekoli se vám líbí. Během studia můžete cestovat kamkoli chcete, to je nejlepší část. “

Brianna Ronquillo,
BSc (Hons) Computing (Top Up)
Filipíny

IV8P8PmtD6QTETiXmsPFC8eYT9rxATz2k2VsPbS7VDSIWZtpJA5CRCYnYbZfnAROPEBTYCXvPlDCCNmLnj8D_vCkwFbEDuF9l2KzBNaRFl0THmG3U6WoE5ZmRGSrNeEBRGjSCzwj

„Vybral jsem si tento online kurz, protože mám 4 děti a práci na plný úvazek. Nejlepší část je, že si díky online platformě mohu zorganizovat svůj čas tak, jak si přeji.“

Peter Huszaros,
BSc (Hons) Computing
Německo

Požadavky na způsobilost

Chcete-li mít nárok na tento kurz, musíte mít obvykle:

  • Dva předměty na úrovni GCE A-level nebo ekvivalent, plus absolvuje stupeň C nebo vyšší ve třech předmětech na úrovni GCSE nebo ekvivalent; NEBO
  • Dokončen uznávaný program přístupu nebo ekvivalent.
  • Pro studenty, jejichž předchozí studium nebylo vyučováno v angličtině: IELTS 6.0 nebo ekvivalent (ne méně než 5,5 v jakémkoliv prvku).
Máte-li pracovní zkušenosti

Pozitivně podporujeme a zvažujeme žádosti těch, kteří jsou schopni prokázat svou motivaci ke studiu programu. Požádáme o vaše osobní prohlášení spolu s Vaším životopisem a odkazy na podporu vaší žádosti.

Poplatky

13 500 GBP (Velká Británie

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Čtěte více

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Méně