Výkonný přehled procesu vaření (Online)

Všeobecné informace

Popis programu

Vedoucí pracovníci v odvětví pivovarnictví a ti, kteří uvažují o vstupu do průmyslu, potřebují poznat přírůstky profesionálních pivovarnických provozů, aby mohli podniknout efektivní finanční a manažerská rozhodnutí. Za tímto účelem vytvořila Světová pivovarská akademie (WBA) webový kurz, který studentům umožní naučit se základům dynamiky pivovaru bez nutnosti cestovat.

Výkonný přehled kurzu vaření umožňuje manažerům, administrativním pracovníkům a rozhodovatelům v odvětví pivovarnictví po celém světě zúčastnit se odborné výuky anglického jazyka na internetu. Jako základní kurz je také skvělou volbou pro ty, kteří mají touhu stát se profesionálním pivovarem bez předchozího pivovarnického výcviku na komerční úrovni k přípravě na pokročilejší pivovarské kurzy.

Požadavky na přijetí

Všichni studenti, kteří žádají o program, modul nebo kurz, musí být nejméně dvacet jedna (21) let.
Pro tento předmět se nevyžadují předchozí znalosti z výroby.

Požadavky na počítač / systém

Žádný speciální software není zapotřebí ke spouštění obsahu kurzu, protože běží pod standardními webovými prohlížeči (Internet Explorer, Firefox, Safari). Naše kurzy probíhají ve formátech PC a Mac. Používáte-li počítač vydaný vaší společností, možná budete muset mít nastavená bezpečnostní nastavení přizpůsobená tak, aby vám umožnila přístup ke školicímu programu.

Tablety a telefony, jako iPad, iPhone a ekvivalentní zařízení, nejsou v současné době podporovány kvůli jejich neslučitelnosti s doplňkem Adobe Flash Plugin, který je zapotřebí pro přístup k hlavním komponentům kurzů nebo k interakci s nimi.

Poslední aktualizace Úno 2018

Informace o škole

Siebel Institute of Technology is approved by the Division of Private Business and Vocational Schools of the Illinois Board of Higher Education.

Siebel Institute of Technology is approved by the Division of Private Business and Vocational Schools of the Illinois Board of Higher Education. Méně
Chicago , Montreal , Mnichov + 2 Více Méně