Vedoucí pracovníci v odvětví pivovarnictví a ti, kteří uvažují o vstupu do průmyslu, potřebují poznat přírůstky profesionálních pivovarnických provozů, aby mohli podniknout efektivní finanční a manažerská rozhodnutí. Za tímto účelem vytvořila Světová pivovarská akademie (WBA) webový kurz, který studentům umožní naučit se základům dynamiky pivovaru bez nutnosti cestovat.

Výkonný přehled kurzu vaření umožňuje manažerům, administrativním pracovníkům a rozhodovatelům v odvětví pivovarnictví po celém světě zúčastnit se odborné výuky anglického jazyka na internetu. Jako základní kurz je také skvělou volbou pro ty, kteří mají touhu stát se profesionálním pivovarem bez předchozího pivovarnického výcviku na komerční úrovni k přípravě na pokročilejší pivovarské kurzy.

Požadavky na přijetí

Všichni studenti, kteří žádají o program, modul nebo kurz, musí být nejméně dvacet jedna (21) let.
Pro tento předmět se nevyžadují předchozí znalosti z výroby.

Požadavky na počítač / systém

Žádný speciální software není zapotřebí ke spouštění obsahu kurzu, protože běží pod standardními webovými prohlížeči (Internet Explorer, Firefox, Safari). Naše kurzy probíhají ve formátech PC a Mac. Používáte-li počítač vydaný vaší společností, možná budete muset mít nastavená bezpečnostní nastavení přizpůsobená tak, aby vám umožnila přístup ke školicímu programu.

Tablety a telefony, jako iPad, iPhone a ekvivalentní zařízení, nejsou v současné době podporovány kvůli jejich neslučitelnosti s doplňkem Adobe Flash Plugin, který je zapotřebí pro přístup k hlavním komponentům kurzů nebo k interakci s nimi.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Siebel Institute of Technology »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Duration
3 týdnů
Denní studium
Price
985 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date