Top-up BA v předškolním (vyznamenání)

The Open University

Popis programu

Read the Official Description

Top-up BA v předškolním (vyznamenání)

The Open University

Top-up BA v předškolním (vyznamenání)

Tato cesta umožňuje zkušenějším odborníkům s Nadací Udělen v předškolním ke zvýšení jejich profesní rozvoj doplněním našeho BA (vyznamenání) Early Years studia na částečný úvazek studie jen dva roky. Budete rozvíjet své kritické chápání prvních letech praxe a rámců z etických, sociálních, právních a politických perspektiv; a získat znalosti a dovednosti potřebné k spolupracovat a spravedlivě v rámci integrovaného interdisciplinární pracovní síly.

Klíčové vlastnosti předmětu

 • Odpovídá závěrečné fáze (stupeň 3) v našem BA (vyznamenání) Early Years (Q51) míra
 • Relevantní škol a prvních let po nastavení na UK / Irská republika osnov (v angličtině)
 • Považováno za "plné a relevantní" pro účely registrace a regulace - což znamená, že budete počítat v kvalifikovaném poměru zaměstnanců na úrovni 3
 • Připraví vás na další výzkum, studie, šetření a praxe

Vzdělávací cíle

 • rozvíjet a posilovat teoretické, praktické a výzkumné dovednosti a znalosti o práci s dětmi a rodinami v širokém rozsahu nastavení
 • rozvíjet své interdisciplinární výzkum, znalosti a politický základ oporou multi-agenturní práci.

Výuky, učení a metody posuzování

Znalosti a vědomosti dětí od narození do dvanácti a jiných věkových skupin v rámci contextualising své studium, rozvoj interdisciplinárního výzkumu, znalostí a politický základ oporou multi-agenturní práci jsou rozvíjeny prostřednictvím hlavních učebních materiálů a in-textu otázek, úkolů a činností. Hlavní výukový materiál je nabízen prostřednictvím podporovaných otevřené výukových modulů a zahrnuje texty modulů, audiovizuální materiál, a nařídil čtení. Souhrnné hodnocení je písemné vyučujících s označením úkolů (TMA) a end-of-modul vyšetření případně. Lektoři podporu svého rozvoje prostřednictvím on-line a telefonickou podporu, dopisy, kurzů a písemnou zpětnou vazbu o přiřazení.

Kognitivní dovednosti jsou hodnoceny pomocí přiřazení modulů. To vám umožní prokázat své schopnosti strukturovat jasné a logické argumentace a kriticky analyzovat problémy modulu. Plán rozvoje a učení založeného na praxi Project vám nabídne možnost prokázat, nezávislé myšlení Osobní; prokázat své znalosti teoretických konceptů a podchycení zásady pro praxi, neboť se vztahuje na děti, dětství a rodiny v kontextu založeného na pracovní činnosti a aby se prokázalo, reflektivní praxe a používat příslušné metody vyšetřování.

Klíčové dovednosti jsou podporovány v rámci studijních materiálů a jako součást průběžného hodnocení. Hodnotící kritéria pro TMA vyžadují prokázat svou schopnost efektivně a vhodně komunikovat v různých formátech. Učení dovedností zaměřených na využití informační gramotnosti, plánování, sebehodnocení, identifikace silných a slabých stránek, stanovení priorit a cílů, a přezkoumávání a odráží se znakem plán osobního rozvoje, na obecném přístupu k klíčových dovedností a práce na základě Učení komponenty. Týmová práce a interdisciplinární a multi-agentura pracující jsou podporovány prostřednictvím práce na základě projektů a případových studií a podporou studenti spolupracovat elektronicky. Hodnocení může zahrnovat svědecké výpovědi od kolegů na podporu úsilí týmu. Využívání informačních technologií bude požadavek na dodávky a podporu procesu učení komponenty založené na práci. Příležitosti k rozvíjení osobních dovedností v oblasti ICT jsou součástí výukových modulů založených na práci.

Profesní dovednosti jsou rozvíjeny v rámci:

 • zvýšené povědomí a porozumění dobré praxe
 • pochopení důležitosti sdílení informací a rozvíjení kritického analytické praxi ve vztahu k poslechu dětem, podporovat dětské blaho, a multi-agentura práce
 • podporu vzdělávání dětí a rozvoj pomocí výukových materiálů a prací na základě reflektivní praxe.

Hodnocení praktických dovedností je prostřednictvím modulu práci a složky učení založeného na pracovní činnosti, do jaké míry a prostřednictvím předkládání úkolů. To bude zahrnovat vytvoření vhodného přístupu k zaznamenávání vašich vývoj ve vztahu k vaší práci na základě praxe.

Poplatky

Věříme, že cena by neměla být překážkou pro dosažení svého potenciálu. To je důvod, proč jsme těžké udržet náklady na studium v ​​co nejmenší práci a mají širokou škálu flexibilních způsobů, jak platit za pomoci šířit, nebo dokonce snížit náklady. Poplatky za studium zahájené v akademickém roce 2014/2015 jsou:

 • Poplatky se hradí na základě module-by-modul - nebudete muset platit za celou dobu Vašeho kvalifikačního předem.
 • Pokud se stejně jako většina studentů OU studovat na částečný úvazek, budete studovat v průměru 60 kreditů za rok - budete studovat po dobu šesti let k dokončení studia. Náš typický poplatek 60 kreditů 2632 libra.
 • Náš současný poplatek je 5.264 liber - na základě 120 kreditů studia - což je ekvivalent jednoho roku denního studia.
 • Celkové náklady na zvolené kvalifikaci v současné době začíná od 2,632 liber na základě našich současných poplatků.

Poznámka: Ceny jsou předmětem změny.

Jak dlouho to trvá?

 • Denní studium - 2 roky
 • Na plný úvazek - 1 rok
 • Časový limit - 3 roky

Kariéra relevance

Tento stupeň je relevantní pro každého, kdo pracuje ve školách nebo na počátku nastavení let, které následují Velká Británie či Irská republika osnov, a které používají angličtinu jako jazyk výuky - včetně britských sil škol a odpovídajících nastavení v Evropě.

V raném věku, odborníci pracují v mnoha rolích v nastavení skupiny (jako jsou školky a dětská centra) a jsou domácí-založené pečovatele - hrají ústřední roli v rozvoji dětského od narození do pěti let. Vedou rovněž postupy a podporovat další praktiky.

Poznámka: od září 2014 účastníci v Anglii na BA (Hons), Early Years bez dříve dosažené úrovně 3 Early Years kvalifikace bude navíc vyžadovat maturitou přechází na 'C' nebo vyšší v angličtině a matematice na jejich stupni být považován za "úplný a relevantní "kvalifikace a aby bylo možné počítat v úrovni 3 poměry.

Vstupní požadavky

Aby byly způsobilé pro top-up na cestě do tohoto stupně, musíte být zkušený raná léta praktikující a držet Nadace titul v předškolním (zkontrolovat stupeň přepis) zadávaných v průběhu posledních pěti let.

Budete také muset být zběhlý v angličtině, na úrovni IELTS 6,0. Pokud si nejste jisti, budete moci vzít zdarma test angličtiny jako součást registračního procesu.

Přečtěte si více o tomto programu najdete na internetových stránkách Open University zde

This school offers programs in:
 • Angličtina
The Open University
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Říj. 2018
Duration
Délka trvání
1 - 4 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Milton Keynes, England
Datum začátku : Říj. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2018
Spojené království - Milton Keynes, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu